زوم‌اَپ: تصویربرداری کروی شکل با اپلیکیشن جالب Fisheye Camera Pro

زوم‌اَپ: تصویربرداری کروی شکل با اپلیکیشن جالب Fisheye Camera Pro

Fisheye Camera Pro اپلیکیشنی جالب برای گوشی‌های اندرویدی است که به کمک آن می‌توانید عکس‌هایی کروی شکل و متفاوت تهیه کنید و به نوعی دنیا را از چشم یک ماهی تماشا کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.

Fisheye Camera Pro، با استناد بر نام آن، دنیا را از چشم یک ماهی به تصویر می‌کشد و به کمک آن می‌توانید عکس‌هایی بسیار جذاب و کروی شکل را تهیه کنید که به احتمال زیاد نمونه‌ی آن را در گوشه و کنار دیده‌اید. این سبک از تصاویر طرفداران بسیاری دارد و اگر تا به حال از آن استفاده نکرده باشید، در اولین استفاده‌ و مشاهده‌ی فایل خروجی عکس‌ها، متعجب خواهید شد. همانطور که در تصویر زیر نیز مشاهده می‌کنید، این اپلیکیشن عکس‌های ثبت شده را به حالتی کروی شکل، و عمق‌دار تبدیل می‌کند که در بخش تنظیمات آن، امکان تغییر حالت‌ها، میزان زاویه‌ها و شدت عمق تصاویر نیز برای آن در نظر گرفته شده است. امکان بارگذاری عکس از گالری گوشی هم وجود دارد و توسط آن می‌توانید عکس‌های از پیش تهیه شده‌ی خود را نیز، به اپلیکیشن وارد کرده و آن را به حالت کروی شکل تبدیل کنید.

eyefish2

نحوه‌ی کار با برنامه نیز بسیار ساده و گویا است به این صورت که با اولین اجرا، تنها با دو گزینه‌ی "ثبت یک عکس جدید" و "بارگذاری عکس از گالری گوشی" مواجه خواهید شد که بعد از ثبت یک عکس عادی، این اپلیکیشن عملیات پردازشی را انجام داده و عکس را به حالت Fisheye تبدیل می‌کند. Fisheye Camera Pro جدا از نحوه‌ی عکس‌برداری فوق‌العاده‌ای که دارد، شامل ده‌ها افکت مختلف نیز است که با کمک آن‌ها، می‌توانید رنگ و رویی متفاوت و حتی هنری به عکس‌های خود ببخشید. در بخش دیگری از برنامه نیز قالب‌های متفاوتی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها، می‌توانید عکس‌ها را از حالت‌های تکراری و یکنواخت همیشگی خارج کرده و سبک متفاوتی از عکاسی را تجربه کنید. برای دانلود این اپلیکیشن، می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده