زوم‌اَپ: لانچری جدید با قابلیت فریز کردن برنامه ها Cold Launcher

زوم‌اَپ: لانچری جدید با قابلیت فریز کردن برنامه ها Cold Launcher

Cold Launcher یکی از جدیدترین لانچرهای اندروید است که برخلاف دیگر لانچرها که تنها وظیفه‌ی تنوع در محیط اجرایی گوشی را دارند، قادر به Freeze کردن اپلیکیشن‌ها و کاهش مصرف رم و باتری است. با زوم‌اپ همراه باشید.

یکی از ویژگی‌های سیستم‌عامل اندروید، امکان استفاده از لانچر‌های مختلف و تنوع‌بخشی به محیط گوشی است که تعداد بالای لانچر‌های موجود در پلی‌استور نیز، نشان از محبوبیت این موضوع در بین کاربران دارد. Cold Launcher یکی از جدیدترین لانچرهای اندروید است که با دارا بودن محیطی فوق‌العاده سبک، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای گوشی‌هایی با سخت‌افزار متوسط است که امکاناتی در حد بهترین لانچرهای موجود را، در محیطی روان و بدون لگ در اختیار کاربران قرار می‌دهد. سرعت اجرایی بالا، حجم کم نسبت به امکانات برنامه و امکان تغییر سایز آیکون‌ها تنها بخشی از ویژگی‌های این لانچر هستند که این روزها برای بسیاری از کاربران به انتخاب اول در این زمینه تبدیل شده است.

Cold-Launcher2

نیمی از تمرکز Cold Launcher در مدیریت اپلیکیشن‌ها و فریز کردن آن‌ها است که این امکان به خصوص برای گوشی‌هایی که از پردازنده‌های ضعیف‌تری برخوردار هستند یک مزیت عالی به حساب می‌آید. برای مثال بسیاری از گوشی‌های متوسط و رو به پایین بازار، در صورت نصب اپلیکیشن فیسبوک و لاین به صورت همزمان، دچار کندی سرعت و عملکرد داخلی خواهند شد به طوری که در اکثر مواقع کاربران به ناچار اقدام به حذف یکی از این اپلیکیشن‌های سنگین می‌کنند و تنها هنگامی که به آن نیاز داشته باشند به نصب دوباره‌ی آن می‌پردازند. اما با کمک قابلیت فریز یا غیرفعال کردن برنامه‌ها، که یکی از ویژگی کاربردی در اندروید است، اپلیکیشن‌ها به حالتی شبیه خواب زمستانی رفته و به نوعی تفاوتی با حذف شدن از روی دستگاه نخواهند داشت. اپلیکیشن مورد نظر هنوز روی گوشی شما نصب است اما کوچکترین تاثیری در سرعت و کارایی گوشی ندارد؛ چرا که به طور کامل غیرفعال شده و حتی امکان اجرای آن نیز وجود ندارد. اگر به دنبال مزیت این کار و تفاوت آن با حذف کردن اپلیکیشن هستید باید بگوییم که تنها ویژگی و تفاوت این عمل، وجود همیشگی اپلیکیشن‌های سنگین در گوشی شما و عدم نیاز به نصب دوباره و اعمال تنظیمات (مانند اطلاعات ورود به فیسبوک) در آن‌ها است. بعد از فریز کردن اپلیکیشن‌ها، تنها با یک کلیک و در عرض یک ثانیه، اپلیکیشن مورد نظر آماده‌ی استفاده خواهد بود. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

توجه : کارایی کامل اپلیکیشن نیازمند دسترسی روت خواهد بود.

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید