زوم‌اَپ: ساخت تصاویر متحرک از عکس و ویدئو با Gif Me

چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
Gif Me اپلیکیشنی است که وظیفه‌ی ویرایش تصاویر شما را با شیوه‌ای متفاوت بر عهده دارد و از تصاویر شما یا ویدئوهای ضبط شده، عکس‌های متحرک با فرمت GIF می‌سازد. با زوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

Gif Me نسبت به دیگر ویرایشگر‌های تصاویر، اپلیکیشنی متفاوت است که علاوه بر اعمال افکت‌های مختلف و چشم‌نواز روی تصاویر شما، وظیفه‌ی ساخت فایل‌های Gif از عکس‌های ساده یا ویدئو‌ها را نیز دارد. GIF یکی از فرمت‌های تصویری رایج برای عکس‌ها است که برخلاف فرمت‌های دیگر مانند Jpg یا... که تصاویر را به صورت ثابت نمایش می‌دهد، آن‌ها را با حالت متحرک نشان می‌دهد. برای مثال بسیاری از بنر‌های تبلیغاتی چشمک‌زن که در سایت‌های مختلف مشاهده می‌کنید تصاویر Gif هستند که با پشت هم قرار گرفتن عکس‌های ساده در حالت‌های مختلف، یک عکس متحرک با فرمت GIF را که شبیه به یک فایل ویدئویی است به وجود آورده‌اند. شما در اپلیکیشن Gif Me قادر خواهید بود تا برای مثال چندین عکس مختلف از جشن تولد خودتان را، به یک عکس Gif تبدیل کنید که به صورت خودکار، تنها در یک عکس، چندین تصویر را با فاصله زمانی تعیین شده توسط شما به نمایش در خواهد آورد.

gifme2

امکان ضبط ویدئوهای 14 ثانیه‌ای و تبدیل آن‌ها به فرمت GIF نیز در این اپلیکیشن در نظر گرفته شده است که برای کاهش حجم یک فایل ویدئویی، و استفاده از آن در مکان‌هایی که از فرمت‌های ویدئویی پشتیبانی نمی‌کنند امری بسیار مفید و کاربردی خواهد بود. ضبط به مدت 14 ثانیه، فیلـترهای رنگی پویا، قابلیت ارسال از طریق ایمیل، قابلیت به اشتراک‌گذاری در Twitter, Facebook, Tumblr و..، امکان حذف لوگو در تنظیمات و... از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن هستند. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات