زوم‌اَپ: حذف دائمی فایل‌ها با اپلیکیشن iShredder 3

زوم‌اَپ: حذف دائمی فایل‌ها با اپلیکیشن iShredder 3

iShredder 3 اپلیکشینی کم‌نظیر برای ابزارهای اندرویدی است که فایل‌های موجود در حافظه را برای همیشه حذف می‌کند به طوری که هیچ نرم‌افزاری قادر به بازگرداندن آن‌ها نخواهد بود. با زوم‌اپ همراه باشید.

 iShredder 3 فایل‌های موجود در حافظه را یک بار برای همیشه حذف می‌کند و همین موضوع باعث می‌شود تا در استفاده از آن، مجبور شوید تا فوق‌العاده دقت کنید و در مواردی که نیازی به آن ندارید، از نصب نگه داشتن آن نیز خودداری کنید تا به طور اتفاقی باعث حذف اطلاعات خود نشوید. این اپلیکیشن قابلیت حذف فایل‌ها از حافظه‌ی داخلی و خارجی را دارد و یک مزیت آن نیز، انجام این عملیات بدون نیاز به روت بودن گوشی است. در این اپلیکیشن فایل‌ها، عکس‌ها، مخاطب‌ها و... به تنهایی (برای مثال تنها یک عکس) قابل حذف نیستند و تنها حالت‌های انتخابی شما، حذف "تمام" عکس ها، یا "تمام" شماره‌ها یا... است که این موضوع باعث می‌شود تا کاربرد این برنامه تنها در مواقعی باشد که قصد فروش یا واگذاری گوشی خود را دارید و قبل از آن می‌خواهید با خیال راحت، فایل‌های شخصی و مهم خود را پاک کنید.

iShredder-3-2

در iShredder 3 متود‌های مختلفی برای حذف فایل‌ها وجود دارد از جمله : DoD 5220.22-M E, US Air Force (AFSSI-5020), US Army AR380-19, DoD 5220.22-M ECE, BSI/VS-ITR TL-03423 Standard, BSI-VS-2011, NATO Standard, Gutmann, HMG InfoSec No.5, DoD 5220.22 SSD و ... که هر کدام از آن‌ها به روش مختلفی فایل‌ها را حذف می‌کنند. برای مثال با استفاده از متد Gutmann ، اطلاعات جدیدی، به تعداد 35 بار روی اطلاعات قبلی شما نوشته می‌شوند و بازگردانی آن‌ها را برای اپلیکیشن‌های ریکاوری به امری غیر‌ممکن تبدیل می‌کنند. هر چه متد انتخاب شده پیشرفته‌‌تر و تعداد بازنویسی اطلاعات بالاتر باشد، احتمال برگشت فایل‌ها غیر ممکن‌تر می‌شود و البته زمان مورد نیاز برای انجام عملیات نیز افزایش پیدا می‌کند.

در نظر داشته باشید که وقتی فایلی را از روی انواع حافظه پاک می‌کنید تا زمانی که اطلاعات جدیدی بر روی سکتورهای حافظه ذخیره نکنید، فایل‌های از دست رفته قابل بازیافت خواهند بود. دلیل وجود اپلیکیشن‌های نظیر iShredder نیز همین موضوع است. اگر سند مهمی دارید که  مایل به نابودی کامل آن هستید باید از اپلیکیشن‌های نظیر iShredder استفاده کنید.

برای دانلود این اپلیکیشن، که استفاده از آن را تنها هنگام فروش گوشی پیشنهاد می‌کنیم، می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده