زوم‌اَپ: افزودن افکت‌ به صدا با اپلیکیشن Tune Me

یک‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۵
مطالعه 2 دقیقه
Tune Me اپلیکیشنی در زمینه‌ی ویرایش صدا و خوانندگی است که وظیفه‌ی افزودن افکت‌های استدیویی به صدای شما را دارد. اگر شما هم علاقه‌مندید که صدای خود را با یک افکت‌ حرفه‌ای بشنوید با زوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

در دنیای موزیک، افکت‌های مختلفی وجود دارد که نقش تزئین‌کننده‌ی صدا را بر عهده دارند که یکی از محبوب‌ترین این افکت‌ها، تیون (Tune) کردن صدا یا به اصطلاح لیزری کردن آن است که صدای خواننده را از حالتی خشک به صدایی جذاب‌تر تبدیل خواهد کرد. نحوه‌ی کار با اپلیکیشن به این صورت است که بعد از ضبط صدا و تعیین گام صدایتان، به صورت خودکار، آواز خوانده شده توسط شما به صورت خودکار تیون می‌شود. البته برای نتیجه‌ی مطلوب حتما باید گام تعیین شده در اپلیکیشن، با گام وکال خوانده شده توسط شما یکی باشد. اگر با تئوری موسیقی آشنایی ندارید می‌توانید با تنظیم دستی و آزمایش و خطا در گام‌های موجود در اپلیکیشن، گام درست را پیدا کنید و از صدای خود به صورت لیزری لذت ببرید. با وجود آنکه این اپلیکیشن سطح اولیه‌ای را در زمینه‌ی تیون کردن صدا در اختیار شما می‌گذارد نباید انتظار نتیجه‌ای در حد خوانندگان حرفه‌ای را از آن داشت، با این حال اگر همیشه رویای خوانندگی را در سر داشته‌اید، Tune Me اپلیکیشنی محبوب و تجربه‌ای شیرین برای شما خواهد شد.

بخش دیگری که در این اپلیکیشن قرار دارد Beats‌های رایگان آن است. Beats‌ها موزیک‌هایی بدون صدای خواننده هستند که می‌توانید با دانلود و پخش آن‌ها، روی آن‌ها بخوانید و صدای خود را بعد از تیون کردن، روی آن میکس کنید تا به همین سادگی قادر باشید خوانندگی را، هرچند در سطح نه چندان حرفه‌ای، تجربه کنید. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

 

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات