قابلیت تماس صوتی واتس اپ برای کاربران بلک‌ بری 10 نیز فراهم شد

قابلیت تماس صوتی واتس اپ برای کاربران بلک‌ بری 10 نیز فراهم شد

در آخرین بروزرسانی سرویس پیام‌رسان واتس‌اپ، امکان برقراری تماس صوتی برای کاربران پلتفرم بلک‌بری نیز فراهم شده است. پیش از این در قالب بروزرسانی‌های جداگانه این امکان در دسترس کاربران پلتفرم‌های اندروید، iOS و ویندوزفون قرار گرفته بود.

نسخه 2.12.1.2 از اپلیکیشن مشهور پیام‌رسان واتس‌اپ، کاربران گوشی‌های بلک‌بری را قادر به برقراری تماس صوتی می‌کند. همچنین در این نسخه از واتس‌اپ توانایی جستجو به دنبال پیامی خاص، صحبت‌های یک مخاطب یا یک مخاطب خاص نیز اضافه شده است. همچنین فونت استفاده شده نیز شبیه به فونت نسخه ۱۰.۳ پلتفرم بلک‌بری است.

در بلک‌بری کلاسیک همچنین بهبود‌هایی برای ناوبری و فوکوس وجود دارد. اکنون در این نسخه از واتس‌‌اپ پیام‌های همراه با موقعیت خاص به شکل بزرگتری روی نقشه به نمایش درمی‌آیند. حتی می‌توان صدای زنگ خاصی را برای دریافت تماس صوتی از هر کاربر انتخاب کرد.

مقاله مرتبط:

  • قابلیت تماس صوتی در نسخه جدید واتس اپ برای کاربران اندروید فراهم شد
  • قابلیت تماس صوتی در واتس اپ برای کاربران اپل فراهم شد

 تصاویر، ویدیو‌ها و صدا‌های دریافت شده اکنون در زیر شاخه‌های جداگانه مربوط به هر ماه و سال ترتیب داده می‌شود. اگر یکی از محصولات بلک‌بری را در اختیار دارید، با بروزرسانی اپلیکیشن واتس‌اپ خود می‌توانید از تمام ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید بهره‌مند شوید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید