اپلیکیشن ویرایش تصاویر گوگل با نام Snapseed

شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۲
مطالعه 2 دقیقه
Snapseed اپلیکیشن ویرایش تصاویر است که برای کاربران اندروید و آی‌او‌اس منتشر شده و گوگل در آخرین بروزرسانی، تغییرات بسیاری را در آن اعمال کرده است.
تبلیغات

اپلیکیشن Snapseed که به صورت چشمگیری مورد توجه کاربران قرار گرفته بود، در سال 2012 توسط کمپانی گوگل خریداری شد و چند وقتی است که گوگل دست به تغییرات بسیاری در آن زده تا بتواند دوباره این اپلیکیشن را به محبوبیت سال‌های 2012-2011 برساند.

تغییراتی که حتی آیکون برنامه را نیز دستخوش تغییرات کرده و امکانات و افکت‌های جدیدی را به آن افزوده است. این اپلیکیشن برخلاف اکثر نرم‌افزارهای ویرایش تصاویر که انبوهی از گزینه‌های مختلف و گاهی گیج‌کننده را در اختیار کاربر می‌گذارند، با بهترین دسته‌بندی ممکن توانسته محیطی خلوت و ساده، و در عین حال با امکانات فوق‌العاده را به وجود بیاورد.

در این اپلیکیشن امکانات و افکت‌های مختلفی در نظر گرفته شده است مانند ابزار Tune image که تنظیماتی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به صورت خودکار بهترین تنظیم نور را برای تصاویر به کار ببرید، و به کمک آن می‌توانید عکس‌های معمولی خود را، با تنظیمات خودکار این ابزار در زمینه‌ی کنتراست، Brightness و حتی عمق‌دهی به آن، به عکس‌هایی حرفه‌ای تبدیل کنید. همچنین امکان تغییر درصد افکت‌ها، تنها با کشیدن انگشت به راست یا چپ نیز در این برنامه در نظر گرفته شده است تا اعمال و تنظیم آن‌ها، بسیار ساده‌تر از همیشه باشد.

snapseed2

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب این اپلیکیشن ضبط تمامی مراحل انجام شده توسط شما است به طوری که حتی بعد از اعمال ده‌ها افکت مختلف، می‌توانید به مراحل قبل بازگردید و روی تمامی مراحل انجام شده مدیریت کامل داشته باشید.

اما شاید بتوان فوق العاده‌ترین ابزار این اپلیکیشن را Perspective Transform دانست که به شما کمک می‌کند تا زاویه‌ یا پرسپکتیو عکس‌های خود را تغییر دهید. نکته‌ی ویژه‌ای که در این ابزار گنجانده شده است امکان پر کردن فضاهای خالی به وجود آمده هنگام تغییر زاویه‌ی عکس، به صورت خودکار است.

برای دانلود این اپلیکیشن که برای پلت‌فرم‌های اندروید و آی او اس منتشر شده، می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات