پشتیبانی نسخه iOS کیبورد Swiftkey از زبان فارسی

پنج‌شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
کیبورد سوییفت کی که پس از iOS 8 برای آیفون ارائه شد، حالا در نسخه‌ی جدید از زبان فارسی هم پشتیبانی می‌کند. همچنین گفته می‌شود که به زودی امکان خرید قالب‌های متنوع برای این کیبورد نیز برای کاربران آیفون به وجود خواهد آمد.
تبلیغات

اپلیکیشن سوییفت‌کی یکی از محبوب‌ترین کیبوردهای مجازی اندرویدی است که پس از ارائه iOS 8 توسط اپل و امکان استفاده از اپلیکیشن‌های کیبورد در این سیستم عامل، برای آیفون نیز ارائه شد. این کیبورد به خطر قابلیت‌ها و قالب‌های متنوعی که دارد و البته طراحی مناسب و امکان تایپ با ژست‌های لمسی، مشهور و محبوب است. این کیبورد به طور مداوم بروزرسانی می‌شود تا از زبان‌های بیشتری پشتیبانی کرده و کاربران بتوانند قالب‌های بیشتری را در اختیار داشته باشند.

پشتیبانی فارسی سوییفت کی

در بروزرسانی جدید سوییفت‌کی برای آیفون، پشتیبانی از زبان فارسی اضافه شده و حالا دیگر کاربران پارسی زبان آیفون نیز می‌توانند این کیبورد دوست داشتنی را روی تلفن خود نصب کرده و از قابلیت‌های متنوع آن استفاده کنند. همچنین گفته می‌شود به زودی امکان خرید قالب‌ها از فروشگاه تم سوییفت‌کی برای کاربران iOS نیز ارائه میسر می‌شود تا آنها نیز بتوانند بر اساس سلیقه‌شان، کیبورد تلفن خود را شخصی‌سازی کنند. Swiftkey یک اپلیکیشن رایگان است، اما برای بهره‌گیری از قالب‌های متنوع باید برای هر یک از آنها بین ۱ تا ۲ دلار هزینه کنید.

پشتیبانی این اپ از زبان فارسی می‌تواند خبر خوبی برای افرادی باشد که چندان با کیبورد iOS راحت نیستند و دوست دارند با نصب کیبورد کاربردی دیگری، در ظاهر تلفن خود تغییری ایجاد کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات