زوم‌اپ: ضبط صدا از ثانیه‌های گذشته با اپلیکیشن Cogi

زوم‌اپ: ضبط صدا از ثانیه‌های گذشته با اپلیکیشن Cogi

Cogi یک اپلیکیشن ضبط‌کننده‌ی صدا و یادداشت‌برداری است که به شما اجازه می‌دهد تا در کنار یادداشت‌برداری‌های خود، بخش‌های مهم یک مکالمه یا کلاس درس را هیچ‌گاه از دست ندهید. با زوم‌اپ همراه باشید.

Cogi که نام کامل آن Cogi Notes & Voice Recorder است می‌تواند گوشی موبایل شما را به یک ضبط‌کننده‌ی عالی، و یک اپلیکیشن یادداشت‌برداری کامل تبدیل کند که در مکان‌هایی مانند یک جلسه، کلاس درس یا یک ملاقات کاری، بسیار کارآمد و مفید خواهد بود. احتمالا برای شما هم پیش آمده است که سر کلاس درس مشغول نوشتن جزوه‌ای که استادتان در حال خواندن آن است بوده باشید و به دلایلی از نوشتن بخشی از جملات، عقب افتاده و در نهایت جزوه‌تان ناقص نوشته شود. اما با کمک اپلیکیشن Cogi دیگر هرگز دچار چنین مشکلاتی نخواهید شد. حال ممکن است این سوال پیش بیاید که با وجود اپلیکیشن‌های ضبط صدای دیگر، چه نیازی به این اپلیکیشن خواهد بود؟ جواب شما در ویژگی منحصر به فردی است که Cogi در ابتکاری فوق‌العاده آن را در خود جای داده است.

cogi2

اگر با یک اپلیکیشن معمولی به ضبط صدای استاد خود بپردازید، در انتها برای تکمیل جزوه‌ی خود باید فایل صوتی را به طور کامل و دوباره گوش کنید تا به بخش مورد نظر برسید. اما به کمک اپلیکیشن Cogi و ضبط 30 ثانیه‌ای آن از ثانیه‌های پیش، به صورت فوق‌العاده راحت‌تری موفق به ضبط نکات مهم خواهید بود.

با اجرای این اپلیکیشن یک ضبط‌کننده‌ی داخلی در پس‌زمینه‌ی گوشی اقدام به ضبط یک فایل صوتی از میکروفون گوشی شما خواهد کرد. این فایل تنها به صورت موقت نگهداری خواهد شد و در صورتی که بدون فشردن گزینه‌ی ضبط صدا از اپلیکیشن خارج شوید، این فایل نیز حذف خواهد شد. اما تصور کنید که اکنون در لحظه‌ای هستید که از جملات استاد خود جا افتاده‌اید، در این لحظه تنها کافی است تا روی دکمه‌ی رکورد این اپلیکیشن کلیک کنید تا این نرم‌فزار فایلی را برای شما ذخیره کند که شامل صدای استاد یا سخنران از 30 ثانیه‌ی قبل تا لحظه‌ای که کلید رکورد را زده‌اید باشد. این بی‌نظیر به شما کمک خواهد کرد تا بدون نگرانی از جا افتادن، به نوشتن جملات فعلی استاد بپردازید و در انتها با کلیک روی فایل‌های ضبط شده، به بخش جا افتاده گوش کنید و متن خود را تکمیل کنید. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
دانلود از اپ استور اپل
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده