اپلیکیشن کتاب قانون، مجموعه‌ای کامل از قوانین اداری و قضایی جمهوری اسلامی ایران

سه‌شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۵
مطالعه 2 دقیقه
به دلیل پیچیدگی‌های بسیار با مشکلات و برداشت‌های شخصی از قانون اساسی، اپلیکیشن کتاب قانون در اختیار کاربران قرار گرفته است.
تبلیغات

در این میان برخی قوانین نیز هستند که در زندگی روزمره ی مردم می‌توانند اثرگذار باشند و با رعایت آگاهانه‌ی برخی اصول قانونی از طرف مردم، هم میزان تخلفات کاهش می‌یابد و هم سطح عمومی و حقوقی عموم افراد جامعه افزایش یابد.

از همین رو به نظر می‌آید با یک راهکار هوشمندانه، قانون‌های پرکاربرد کشور را می‌توان به شیوه‌ای همه‌فهم برای عموم مردم ارائه داد.اپلیکیشن کتاب قانون یک راهکار هوشمندانه است.

lawbook2

کتاب قانون یک دایرة‌المعارف کامل از قوانین کشور است که با محتوای غنی، بدون هیچ مشکلی شما را با تمام موارد قانونی آشنا می‌کند. در این مجموعه با تمامی قوانین کشور آشنا می‌شوید و بنوعی با دانستن قوانین در محاکم و سایر عرصه‌ها از گزند سوء استفاده‌گران و سود‌جویان در امان خواهید بود.

این مجموعه همچنین می‌تواند برای دانشجویان رشته حقوق راهنمای بسیار مناسبی باشد و برای وکلا و سایر فعالان این رشته منبع کامل و و آسانی برای دسترسی به قوانین می‌باشد. مهم‌ترین نکته در نرم‌افزارهای حقوقی، به روز بودن آن‌ها است که تیم پنجره دهم بروزسانی مستمری را با همکاری انتشارات حقوقی مجد به عنوان یکی از مهمترین ویژگی‌های این نرم‌افزار تلفن همراه برشمرده است. در این برنامه هر قانون با توجه به فهرست‌بندی اصولی و حرفه‌‌ای تقسیم‌بندی و جانمایی شده است.

ویژگی‌های کلیدی کتاب قانون عبارتند از:

  • بانک کامل قوانین کشور
  • امکان جستجو در تمامی قوانین بر اساس ماده، تبصره و حتی شماره ماده
  • محیط کاربری زیبا با امکان شخصی‌سازی فراوان
  • امکان کپی متن قوانین و به اشتراک‌گذاری
  • امکان منحصر به فرد یادداشت‌گذاری بر روی هر ماده یا تبصره
  • امکان نشانه‌دار کردن قوانین مورد علاقه
  • آپدیت نرم‌فزار به صورت اتوماتیک انجام می‌شود و در صورت اضافه شدن قوانین احتیاج به بروز رسانی کل نرم‌افزار نیست.

دانلود کتاب قانون از کافه بازار

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات