نسخه جدید جیمیل اندروید، ایمیل‌ تمام حساب‌ها را در یک صندوق ورودی نشان می‌دهد

نسخه جدید جیمیل اندروید، ایمیل‌ تمام حساب‌ها را در یک صندوق ورودی نشان می‌دهد

همیشه تغییر و بررسی حساب‌های مختلف ایمیل برای کاربران اینترنت رنج آور بوده اما احتمالا با ویژگی جدید جیمیل که "All Inboxes" نام دارد، اپلیکیشن جیمیل در اندروید می‌تواند تمام ایمیل‌های شما از هر سرویس‌دهنده ایمیل را یکجا به نمایش بگذارد.

قابلیت جدید "All Inboxes" می‌تواند علاوه بر ایمیل‌های شما در جیمیل، ایمیل‌های دریافتی از سرویس‌دهنده‌های دیگر ایمیل همچون یاهو یا اوت‌لوک را به صورت مستقیم در یک مکان یکدست و واحد به نمایش بگذارد.

All-Inboxes-View-Final

بدون در نظر گرفتن اینکه ایمیل دریافتی شما از کدام سرویس دریافت شده، می‌توانید در نسخه جدید اپلیکیشن جیمیل اندروید، ایمیل‌ها را بخوانید و پاسخ دهید. برای خواندن ایمیل‌های یاهو یا اوت‌لوک در اپلیکیشن جیمیل، حتی نیاز نیست تب جداگانه‌ای را انتخاب کنید یا به محل خاصی از اپلیکیشن مراجعه کنید، بلکه همه ایمیل‌ها در کنار یکدیگر در اختیار شما قرار می‌گیرند.

گوگل همچنین اعلام کرده که همه ایمیل‌های خارجی (یاهو، اوت‌لوک یا هر سرویس‌دهنده ایمیل از طریق IMAP/POP3) در حال حاضر با همان فرمت ایمیل‌های داخلی جیمیل، دریافت و نشان داده خواهند شد.

این حساب‌های ادغام شده در جیمیل، همچنین قابلیت‌های بیشتری را همچون دریافت پیش‌نمایش‌ها از پیوست‌ها بزرگ و لمس لحظه‌ای برای ذخیره در گوگل درایو در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده