زوم‌اَپ: Pop و Candy Mania بازی‌های اختصاصی وایبر با حضور شخصیت‌های محبوب

دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
Viber Candy Mania و Viber Pop اولین بازی‌های اختصاصی وایبر برای کاربران خود هستند که می‌توانید بعد از بازی کردن و ثبت رکورد در بازی، آن را با دوستان وایبری خود به اشتراک بگذارید و با آن‌ها به رقابت بپردازید. با زوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

مدتی است که وایبر امکانات متنوعی را به اپلیکیشن خود اضافه کرده است تا بیش از پیش از رقیبان خود جلو باشد. این کمپانی در اقدامی جالب دو بازی مختلف در سبک‌های معروف Bubble-Shooter و Match-3 ساخته و منتشر کرده است که شاید مهم‌ترین نکته‌ی آن استفاده از شخصیت‌های محبوب وایبر یعنی Legcat گربه‌ی چاقالو و Violet دختر مو‌بنفش باشد. البته حضور این دو شخصیت در بازی بیشتر جنبه‌ی تبلیغاتی دارد و آن‌ها کمترین نقش را در بازی‌ها دارند؛ با این حال بازی کردن این سبک که برای بسیاری از کاربران، فوق‌العاده محبوب است، با حضور این دو شخصیت دوست‌داشتنی خالی از لطف نیست.

vib2

Viber Pop یک بازی در سبک Bubble-Shooter است که نیازی به معرفی ندارد و از سال‌ها پیش این سبک از بازی در بین بازی‌ها وجود داشته و محبوبیت آن به قدری بالاست که حتی هنوز هم بازی‌های جدیدی با این سبک ساخته می‌شوند. یک بازی ساده و خوش آب‌و‌رنگ که شما وظیفه‌ی پرتاب توپ‌های رنگی به سد بالا و متصل کردن حداقل 3 توپ رنگی در آن را دارید. البته نقش گربه‌ی چاقالوی وایبر در این بازی بیشتر از دخترک مو‌بنفش در بازی Cany Mania است چرا که حداقل Legcat پرتاب‌های توپ را انجام می‌دهد. در حالی که Violet هیچ نقشی در انجام وظایف بازی ندارد.

 

vib1

Viber Candy Mania نیز دیگر بازی وایبر است که در سبک Match-3 ساخته شده است و با توجه به محبوبیت رویایی Candy Crush، می‌توان مطمئن بود که وایبر برای آزمایش حضور شخصیت‌های محبوبش در بازی‌ها، بهترین سبک ممکن را برای آن‌ها به کار برده است. می‌توان گفت که وایبر آن طور که باید روی این بازی‌ها وقت صرف نکرده، چرا که این دو شخصیت پتانسیل بالایی برای حضور پررنگ‌تر در یک بازی‌ها را داشتند و می‌شد استفاده‌های بهتر و هوشمندانه‌تری از آن‌ها در بازی کرد. با این حال اصلا قابل انکار نیست که حتی همین نقش کم آن‌ها در بازی نیز باعث محبوبیت زیاد این بازی‌ها در بین کاربران شده‌ است.

 

شما بعد از انجام مراحل و ثبت یک رکورد جدید، می‌توانید آن را با دوستان وایبری خود به اشتراک بگذارید و آن‌ها را برای رقابت، به انجام این بازی‌ها ترغیب کنید.

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات