نسخه جدید Google Earth با Street View و درخت های سه بعدی عرضه شد.

نسخه جدید Google Earth با Street View و درخت های سه بعدی عرضه شد.

نسخه 6 نرم افزار محبوب Google Earth منتشر شد، در این نسخه اطلس دیجیتالی با Street View بطور کامل یکپارچه شده است. با نسخه جدید Earth می توانید در خیابان حرکت کنید و مسیرها و اماکن مختلف را در تصاویر واقعی گرفته شده مشاهده کنید، هزاران درخت نیز بصورت سه بعدی و شبیه به واقعیت طراحی شده اند.

Peter Birch مدیر محصول Google Earth در این رابطه گفت: زمانی که Google Earth برای اولین بار معرفی شد و کاربران قابلیت پرواز از بیرون فضا و پایین آمادن تا سقف خانه شان را مشاهده کردند همگی شگفت زده شدند. ما هر روز از سطح زمین خیابان های شهر را می بینیم ولی در نسخه جدید Earth، کاربران می توانند تجربه پرواز از خارج فضا تاسطح سقف خانه و سپس تا سطح خیابان ها را داشته باشند.

ما اولین بار، سرویس Street View  را در سال 2008 به Google Earth اضافه کردیم و کاربران می توانستند در تصاویر 360 درجه گرفته شده از خیابان های مختلف، حرکت کنند اما آن تازه اولین پله بود.

حال کاربران در نسخه 6 نرم افزار Google Earth می توانند تجربه پرواز از بیرون فضا تا دم در خانه شان را با ترکیب کامل Google Earth و Street View داشته باشند. در ادامه می توانید ویدیوی که گوگل در این باره منتشر کرده است را مشاهده کنید:

درخت های سه بعدی:

یکی از امکانات مهم اضافه شده در نسخه 6 طراحی و اضافه کردن درخت های سه بعدی است که جزئیات زیبایی سه بعدی را با اضافه کردن هزارات درخت سه بعدی از جنگل های ژاپن تا آفریقا به Google Earthاضافه کرده است. گوگل درختان را آن طوری که در واقعیت وجود دارند طراحی کرده است ویدیویی که در ادامه آماده را تماشا کنید:

<

این نرم افزار را می توانید از طریق سایت earth.google.com دریافت کنید البته گوگل اجازه دریافت نرم افزارهای مجانی اش را برای کاربرانی ایرانی محدود کرده است ولی باز هم می توان از آدرسی که در ادامه آمده است آن را دانلود کنید:

Download Google Earth 6 | 13.5MB

منبع: Tech Rader

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید