زوم‌اَپ: مدیریت کامل روی دستورات در حال اجرا با GO Task Manager

زوم‌اَپ: مدیریت کامل روی دستورات در حال اجرا با GO Task Manager

احتمالا اپلیکیشن‌های فوق‌العاده‌ای مانند GoLauncher، GoSMS و... را که از گروه برنامه‌نویسی GoDev هستند می‌شناسید. GoTaskManager نیز اپلیکیشن معروف دیگری از این گروه است. با زوم‌اپ همراه باشید.

به طور معمول Go Dev یا دست به ساخت اپلیکیشنی نمی‌زند یا اگر وارد زمینه‌ای در بحث نرم‌افزار شود، یک اپلیکیشن قوی و حرفه‌ای ارائه می‌دهد. Go SMS و Go Launcher تنها دو نمونه از چندین اپلیکیشن ساخته شده توسط این تیم هستند که از سال‌ها پیش تا امروز همچنان به عنوان یکی از قدرت‌های اصلی در بخش موضوعی خود در حال فعالیت هستند. Go Task Manager نیز یکی دیگر از اپلیکیشن‌های این گروه برنامه‌نویسی است که نام و آوازه‌ی این اپلیکیشن نیز کمتر از سایر اپلیکیشن‌های این گروه همچون GO SMS و ... نیست. این اپلیکیشن یکی از قوی‌ترین اپلیکیشن‌هایی است که می‌توانید در زمینه‌ی پاک‌سازی فضای رم و افزایش سرعت گوشی از آن استفاده کنید. این قدرت پردازشی بالا، در کنار رابط کاربری بی‌نظیری که در این اپلیکیشن به کار گرفته شده است Go Task Manager را به یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های اندروید در این زمینه تبدیل کرده است.

gotas2k

اما همه چیز به همین جا ختم نمی‌شود و Go Task Manager بر خلاف اسم ساده‌ای که دارد، تنها به مدیریت بخش دستورات اندروید نمی‌پردازد بلکه امکانات فوق‌العاده‌ی دیگری را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مثال شما با کمک این اپلیکیشن می‌توانید دسترسی برنامه‌ها به اینترنت را مدیریت کنید و تعیین کنید که کدام اپلیکیشن‌ها اجازه‌ی استفاده از ارتباط اینترنتی شما را دارند و کدام اپلیکیشن‌ها ندارند. یا حتی می‌توانید روی برنامه‌هایی که در هنگام بوت اولیه‌ی گوشی بارگذاری می‌شوند نیز مدیریت کنید و اپلیکیشن‌هایی که نیازی به اجرای آن‌ها را ندارید از این لیست حذف کنید تا هنگام بالا آمدن گوشی، هیچ اپلیکیشن اضافه‌ای در گوشی شما اجرا نشود.

بستن برنامه‌ها تنها با یک کلیک، پاک‌سازی حافظه‌ی کش برنامه‌ها جهت آزاد‌سازی حافظه، چک کردن مداوم برنامه‌ها و تمیزکاری اتوماتیک، فرستادن برنامه‌های ضروری به لیست سفید جهت همیشه باز ماندن برنامه، مانیتور کردن برنامه‌هایی که به اطلاعات حساس نظیر مخاطبان و اینترنت دسترسی دارند، انتقال برنامه‌ها به مموری‌کارت، ویدجت در سایز‌های مختلف، نمایش کامل اطلاعات سخت‌افزاری گوشی و... از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن کاربردی هستند. برای دانلود از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده