زوم‌اَپ: نسخه‌ی اندروید نرم‌افزار محبوب CCleaner

زوم‌اَپ: نسخه‌ی اندروید نرم‌افزار محبوب CCleaner

CCleaner اپلیکیشنی محبوب در زمینه‌ی پاکسازی سیستم عامل ویندوز است که در این پست به معرفی نسخه‌ی اندروید آن خواهیم پرداخت. با زوم‌اپ همراه باشید.

احتمالا شما هم بعد از مدتی استفاده از گوشی موبایل خود، متوجه کندی‌ سیستم عامل شده‌اید. مشکلاتی که کارکرد گوشی شما را نسبت به روز اولی که آن را خریداری کرده‌اید کاهش می‌دهد. به طوری که برای اجرای اپلیکیشن‌ها با مکث‌های چند ثانیه‌ای مواجه خواهید شد. تمام این مشکلات یک دلیل شناخته شده به اسم کش و فایل‌های بی‌استفاده دارد که توسط اپلیکیشن‌ها تولید می‌شوند و به مرور با افزایش تعداد و حجم آن‌ها، گوشی شما رو به کندی آزاردهنده‌ای می‌رود.

CCleaner2

کش نرم‌افزارها وابسته به تعداد اپلیکیشن‌هایی است که شما در طول مدت استفاده از گوشی به نصب آن‌ها می‌پردازید. هرچه تعداد اپلیکیشن‌هایی که نصب و حذف می‌کنید بالاتر برود، کش‌ها و فایل‌های اضافه‌ی باقی‌مانده نیز بیشتر خواهد شد. یکی از ایرادهای هر سیستم عاملی، عدم پاکسازی کامل فایل‌ها در هنگام حذف اپلیکیشن‌ها است. اما خوشبختانه برای حل این مشکل، چه برای سیستم عامل اندروید و چه ویندوز یا مک، اپلیکیشن‌های مختلفی ساخته شده است که CCleaner یکی از شناخته شده‌ترین این اپلیکیشن ها است که پیش‌تر به معرفی نسخه‌ی کامپیوتری آن پرداخته بودیم. نسخه‌ی اندرویدی این اپلیکیشن نیز مانند نسخه‌ی ویندوزی آن، کارآمد و کاربردی است به طوری که با اجرای این اپلیکیشن و شروع عملیات پاکسازی، به وضوح تفاوت را نسبت به قبل احساس خواهید کرد.

افزایش سرعت گوشی و کاهش مصرف باتری با حذف فایل‌های غیر ضروری، پاکسازی و حذف کش نرم‌افزارها، بازی‌ها، مرورگر و حذف Call Logs و SMS، ایجاد فضای آزاد بیشتر بر روی گوشی با حذف فایل‌های ناخواسته و غیره از ویژگی‌های مهم این اپلیکیشن اندرویدی است. شما می‌توانید با استفاده از لینک‌های زیر این اپلیکیشن را دانلود کنید:

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
 
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده