قابلیت نمایش رنگ‌ها در طرفین نمایشگر گلکسی S6 اج با اپلیکیشن Edge Color

قابلیت نمایش رنگ‌ها در طرفین نمایشگر گلکسی S6 اج با اپلیکیشن Edge Color

استفاده از دو لبه‌ی خمیده در طرفین نمایشگر گلکسی S6 اج منجر به خلق قابلیت‌‌های متعدد نرم‌افزاری برای گوشی شده که یکی از آن‌ها نمایش رنگ‌ها در لبه‌های گوشی هنگامی است که تماس صوتی دریافت می‌شود. حال آنکه اپلیکیشن Edge Color Notifications این امکان را برای تمام گوشی‌ها به ارمغان آورده است.

سامسونگ گوشی‌هوشمند گلکسی S6 اج را از دهم آوریل سال جاری میلادی روانه‌ی بازار خواهد کرد. یکی از قابلیت‌های نرم‌افزاری که به واسطه‌ی بهره‌گیری از صفحه‌ی نمایشی با دو طرفین خمیده در گلکسی S6 اج در دسترس است، نمایش رنگ‌های متنوع در لبه‌های صفحه‌ی نمایش هنگام دریافت تماس‌های صوتی است. اپلیکیشن Edge Color Notification که اخیرا در گوگل پلی استور قرار گرفته این قابلیت را در اختیار تمام کاربران گوشی‌های‌ اندرویدی قرار داده تا از آن استفاده کنند. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان از میان طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها، گزینه‌های مورد نظر خود را برای افراد مختلف انتخاب کرد تا در زمان دریافت تماس‌های صوتی، حاشیه‌های کناری صفحه‌ی نمایش به این رنگ‌ها نمایش داده شود. همچنین این اپلیکیشن امکان نمایش رنگ‌ها در یکی از لبه‌های چپ یا راست و همچنین دو لبه را فراهم می‌کند.

البته باید به این موضوع اشاره کرد که این اپلیکیشن سایر قابلیت‌های موجود در گلکسی S6 اج را ارائه نمی‌دهد. ضمنا باید به این نکته نیز توجه کرد که نمایش رنگ‌ها در لبه‌ی گلکسی S6 اج، در زمان دریافت تماس‌های صوتی بسیار زیبا جلوه می‌کند و این موضوع به دلیل خمیدگی موجود در طرفین صفحه‌ی نمایش است. برای مثال می‌توان به زمانی اشاره کرد که صفحه‌ی نمایش گوشی رو به پایین قرار گرفته و کاربر از طریق نمایش رنگ‌های طرفین نمایشگر به دریافت تماس و همچنین فردی که تماس گرفته پی می‌برد، در حالی که این موضوع در گوشی‌های‌هوشمند معمولی غیرممکن است.

برای دانلود این اپلیکیشن از گوگل‌پلی می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید