زوم‌اَپ: طراحی چهره‌های کارتونی با Uface

جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۶
مطالعه 2 دقیقه
Uface اپلیکیشنی فوق‌العاده برای علاقه‌مندان به نقاشی و هنر است که انبوهی از امکانات را برای کشیدن نقاشی‌ها و طرح‌های بی‌نظیر در اختیار شما قرار می‌دهد. با زوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

همان طور که گفته شد Uface یک اپلیکیشن طراحی به حساب می‌آید که به شما امکان ترسیم چهره‌ها و طرح‌های بی‌نظیری را به آسان‌ترین شکل ممکن می‌دهد و اگر دستی در نقاشی و هنر داشته باشید احتمالا عاشق این نرم‌افزار خواهید شد چرا که علاوه بر محیط روان و حرفه‌ای، امکانات و پیش نیاز‌هایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد بسیار کامل و فراتر از یک اپلیکیشن موبایلی هستند. در Uface همه چیز به بهترین شکل انجام می‌شود به طوری که با رسم اولین خط در محیط این اپلیکیشن، متوجه نرمی قلم و دقت زیاد سازندگان نرم‌افزار در طراحی آیتم‌ها خواهید شد.

uface2

بعد از اولین ورود به نرم‌افزار از شما درباره شخصیتی که قصد طراحی آن را دارید (مرد یا زن) سوال پرسیده خواهد شد و با توجه به انتخابی که شما می‌کنید آیتم‌های بسیاری در موضوع بندی‌های مختلف در اختیار شما قرار خواهد گرفت و به این ترتیب شما می‌توانید به راحتی با انتخاب آیتم‌ها و کنار هم چیدن آن‌ها، چهره‌های جالبی درست کنید و نتیجه‌ی کار را نیز از طریق شبکه‌های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

محیط کاربری آسان و سریع، دارا بودن بیش از ۵۰۰ چهره مرد و زن، آیتم‌های مختلف و متمایز، ده‌ها تصویر پس‌زمینه، امکان ذخیره‌سازی و ویرایش تصاویر ساخته شده، رنگ‌آمیزی قسمت‌های مختلف چهره و طرح و امکان اضافه کردن چهره‌ی کارتونی به یک حساب کاربری از ویژگی‌های مهم Uface محسوب می‌شوند. برای دانلود این اپلیکیشن از لینک‌های زیر استفاده کنید:

 

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات