معرفی Picasa 3.8 - نمایش و مرتب سازی عکس

معرفی Picasa 3.8 - نمایش و مرتب سازی عکس

نرم‌افزارهای مختلفی برای نمایش و ویرایش تصاویر وجود دارد ولی تقریبا هیچ نرم‌افزار مجانی قابلیت‌های Picasa را ندارند. رابط کاربری Picasa کاربر پسند است و با ترکیب بهترین قابلیت‌های iPhotoی اپل و قدرت سرویس‌های آنلاین گوگل بسته بسیار کاربردی، زیبا و از همه مهم‌تر مجانی را در دسترس کاربران قرار داده است.

اگر به نرم‌افزاری نیاز دارید تا تصاویر را از کارت‌های حافظه یا دوربین‌های دیجیتان به کامپیوتر منتقل کند، تصاویر را در آلبوم های قابل جستجو دسته‌بندی کند، عکس‌ها را در سایز های متفاوت و روی کاغذهای مختلف چاپ کند، از تصاویر به ایمیل خروجی بگیرید و بصورت خودکار تصاویر پیوست را به سایز کوچکتر و مناسب ارسال از طریق ایمیل تغییر دهد، برخی از موارد ابتدایی روتوش و جداسازی عکس را اعمال کند، تصاویر را در آلبوم آنلاین پیکاسای شما آپلود کند یا از تصاویر خود روی CD یا DVD بک آپ بگیرید، Picasa انتخاب شما است.

در آخرین نسخه Picasa قابلیت بی نظیری اضافه شده که به شما امکان می‌دهد تصاویر اشخاص مختلف را براساس تشخیص خودکار چهره دسته‌بندی کنید، تنها کافی است یک تصویر از صورت یکی از دوستان خود را به Picasa بدهید تا تمام عکس‌های موجود از آن شخص را برایتان پیدا کند!

این نرم افزار مجانی است ولی دریافت آن برای ایرانی ها بسته شده است ولی از آدرس زیر همیشه می‌توانید آخرین نسخه Picasa را دانلود کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده