زوم‌اَپ: بهترین راه دانلود عکس‌ها و ویدئوهای اینستاگرام

زوم‌اَپ: بهترین راه دانلود عکس‌ها و ویدئوهای اینستاگرام

Instagram Downloader نام یک ماژول برای اپلیکیشن کاربردی Xposed Installer است که با نصب آن، گزینه‌ی Download به منوی زیر هر عکس در اینستاگرام نسخه‌ی رسمی اضافه می‌شود. با زوم‌اپ همراه باشید.

 برای کاربرانی که تمایلی به اپلیکیشن‌های تغییر یافته مانند OG Instagram (که در چند پست قبل به معرفی آن پرداختیم) ندارند، این ماژول بهترین پیشنهاد ممکن خواهد بود چرا که شما از همان نسخه‌ی رسمی اینستاگرام استفاده خواهید کرد و با کمک این ماژول تنها یک گزینه‌ی دانلود به آن اضافه می‌کنید. شما بعد از نصب این مود و اضافه شدن گزینه‌ی Download به منوی زیر عکس‌ها، با اشاره روی این گزینه، اقدام به دانلود عکس خواهید کرد. این ماژول علاوه بر تمام ویژگی‌هایش همچون امنیت کامل با نسخه‌ی رسمی اینستاگرام، دانلود عکس و ویدئو در پس‌زمینه و پشتیبانی از تمام پست‌های اینستاگرام، دارای یک برتری فوق‌العاده‌ی دیگر نیز هست که در هیچ ماژول یا اپلیکیشن مشابهی یافت نمی‌شود. این مود قادر است عکس‌های دانلود شده را با نام کاربری که آن عکس را آپلود کرده است دانلود کند. برای مثال اگر شما با اپلیکیشن‌های دیگر به دانلود عکسی از صفحه‌ی Instagram اقدام کنید عکس شما به صورت 378642a3874623.jpg ذخیره خواهد شد. اما با کمک این ماژول نام تمامی ویدئوها و تصاویر ذخیره شده‌ی شما به Instagram_3972.jpg تبدیل خواهد شد. مزیت این اتفاق، امکان دسترسی دوباره به پیج عکس ذخیره شده، در فرصت‌های بعد است. برای مثال تصور کنید که صدها عکس از طبیعت را در گوشی خود ذخیره کرده‌اید، بعد از مدتی که به مرور عکس‌ها می‌پردازید از عکس خاصی خوشتان می‌آید و دوست دارید دوباره به پیج مورد نظر سر بزنید تا باقی عکس‌ها را نیز مشاهده کنید. اما به دلیل ذخیره شدن تمام عکس‌ها با اعداد، شما قادر به یادآوری پیج مورد نظر نخواهید بود. اما با این ماژول دیگر با این مشکل مواجه نخواهید شد و نام کاربری که عکس دانلود شده‌ی شما را آپلود کرده است، در ابتدای نام فایل قرار خواهد گرفت.

instadd2er 

با این حال این ماژول نیز خالی از نقاط ضعف نیست. تنها مشکل این ماژول عدم بروزرسانی آن است که باعث شده نسخه‌های جدید اینستاگرام از آن پشتیبانی نکنند. برای استفاده از این ماژول شما به یک گوشی روت شده و نسخه‌ی 6.8.1 اینستاگرام نیاز خواهید داشت و در صورت استفاده از نسخه‌های جدید‌تر گزینه‌ی Download به منوی عکس‌ها اضافه نخواهد شد. با این حال خیلی هم نمی‌توان این موضوع را بزرگ دانست چرا که نسخه‌های جدیدتر اینستاگرام، حداقل تا نسخه‌های فعلی، تغییر خاصی نکرده‌اند و تغییرات آن در اضافه شدن چند افکت خاص خلاصه شده است که برای بسیاری از کاربران کاربردی نیست. اگر شما هم از دسته افرادی هستید که به این تغییرات نیاز ندارید، کافی است نسخه‌ی فعلی اینستاگرام را حذف، و نسخه‌ی 6.8.1 را در انتهای متن، دانلود و نصب کنید.

بعد از نصب این مود، شرط لازم برای فعال شدن آن و مشاهده‌ی تغییرات، فعال کردن آن در بخش Moludes نرم‌افزار Xposed Installer و سپس اقدام به ‌ریبوت کردن گوشی است. بعد از ریبوت شدن گوشی کافی است به اپلیکیشن اینستاگرام مراجعه کرده تا تغییرات انجام شده‌ را مشاهده‌ کنید. برای آگاهی بیشتر درباره نصب ماژول‌ها و استفاده از Xposed Installer می‌توانید به مطلب " زوم‌اَپ: رنگی کردن استاتوس‌بار به سبک آیفون و تغییرات سیستمی با Xposed Installer" مراجعه کنید.

برای دانلود این مود به همراه نسخه‌ی 6.8.1 رسمی اینستاگرام از این لینک استفاده کنید.

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید