زوم‌اَپ: بهترین راه دانلود تصاویر اینستاگرام با +Insta

زوم‌اَپ: بهترین راه دانلود تصاویر اینستاگرام با +Insta

این روزها اینستاگرام را می‌توان به جرات یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی دانست که با توجه به نبود مشکل برای دسترسی به آن، روز‌به‌روز به محبوبیت و تعداد کاربران آن در ایران افزوده می‌شود. اما این شبکه هم از کمبودهایی همچون نبود گزینه دانلود برخوردار است. امروز اپلیکیشنی برای رفع این نقص اینستاگرام معرفی می‌کنیم. با زوم‌اپ همراه باشید.

اپلیکیشن اینستاگرام با تکیه بر موضوع حفظ حریم خصوصی کاربران، از قرار دادن گزینه دانلود در کنار امکانات دیگری همچون اشتراک‌گذاری و لایک کردن تصاویر خودداری کرده است که البته با توجه به امکان اسکرین شات گرفتن و همچین اپلیکیشن های جانبی که با Copy Share URL قادر به دانلود کردن عکس ها و ویدیوها هستند، این سیاست شکست خورده است اما همچنان شاهد چنین گزینه ای در اینستاگرام نیستیم.

اپلیکیشن های بی شماری وجود دارند که با Copy Share URL قادر به دانلود کردن پست ها هستند اما 2 نقطه ضعف بزرگ در آن ها وجود دارد. اشکال اول عدم پشتیبانی از پست های پیج های Private است. این پیج ها گزینه ای تحت عنوان Copy Share URL در پست ها ندارند و بنابراین این اپلیکیشن ها نیز قادر به دانلود آن ها نیستند. اشکال دوم نیز نام اتفاقی و عددی تصاویر و ویدیوهای ذخیره شده است. برای مثال شما با نگاه کردن یک عکس در گالری متوجه نخواهید شد که آن را از چه پیجی دانلود کرده اید.

instagramplus2

اما امروز در زومیت اپلیکیشنی را به شما معرفی خواهیم کرد که بهترین و راحت‌ترین راه دانلود تصاویر و ویدئو و استوری های اینستاگرام را در اختیار شما قرار می‌دهد. اپلیکیشنی که هم محدودیتی در دانلود از پیج های خصوصی ندارد و هم هر عکس یا ویدیو را با نام آیدی صاحب پست دانلود می کند تا در آینده بتوانید از نام پیجی که عکس یا ویدیو را دانلود کرده اید مطبع شوید. OG-Instagram در واقع همان نسخه‌ی رسمی اینستاگرام است که تنها گزینه‌ی دانلود به آن اضافه شده است. در واقع توسعه‌دهنده‌ی این اپلیکیشن، به جای ساخت نرم‌افزارهای مجزا، به دست کاری نسخه اصلی و رسمی این اپلیکیشن پرداخته و گزینه‌ی دانلود را به آن اضافه کرده است. بعد از نصب این اپلیکیشن، گزینه‌ی دانلود به منوی سه نقطه در زیر هر عکس، ویدیو و استوری اضافه خواهد شد.

توجه داشته باشید این اپلیکیشن در دو نسخه با دو نام مختلف (InstagramPLUS) و (OGinstagram) منتشر شده است که برای نصب نسخه اول ابتدا باید نسخه اصلی اینستاگرام را حذف کنید اما نصب نسخه دوم دارای این محدودیت نیست. بنابراین پیشنهاد می کنیم OGinstagram را دانلود کنید.

بروزرسانی اردیبهشت 96: نسخه 10.14.0 اضافه شد.

دانلود instagram plus 10.14.0 (باید ابتدا نسخه اصلی اینستاگرام رو پاک کنید)

دانلود OG instagram 10.14.0 (قابل نصب در کنار نسخه اصلی اینستاگرام)

.

برای دسترسی همیشگی به آخرین نسخه ی این دو برنامه

به این صفحه مراجعه کنید.

.

.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید