5 نرم افزار هفته برای آیفون: از تبدیل عکس جوان به پیر تا فرهنگ لغت پیشرفته

5 نرم افزار هفته برای آیفون: از تبدیل عکس جوان به پیر تا فرهنگ لغت پیشرفته

با استفاده از برنامه های معرفی شده در این مقاله می توانید طول، عرض، ارتفاع، حجم و .. وسایل مختلف را اندازه گرفته و ثبت کنید تا هنگام خرید وسایل منزل دچار اشتباه نشوید. علاوه بر این یک دیکشنری حرفه ای را به شما معرفی می کنیم. با استفاده از برنامه هایی ای که در ادامه لینک دانلود آنها را مشاهده می کنید، امکان بک آپ و پرینت گرفتن و انتقال شماره تماس ها را خواهید داشت. در کنار این برنامه ها عکس دوران پیریتان را نیز به شما نشان خواهیم داد.

برنامه هایی که در ادامه معرفی شده اند مخصوص گوشی های جیلبریک شده اند. پس اگر هنوز اقدام به جیلبریک گوشی خود نکرده اید می توانید با استفاده از مقاله آموزشی "جیلبریک iPhone 4 و iPhone 3GS" گوشی خود را به روز رسانی و جیلبریک کنید.

My Measures

my-measure-logo-1212حتما برای شما هم پیش آمده که قصد خرید وسیله ای را داشته باشید ولی اندازه دقیق مکانی که قرار است وسیله در آن جای گیرد را نداشته باشید. برای پیشگیری از چنین مشکلی، یک ابزار کاربردی به نام My Measures برای آیفون وجود دارد که با استفاده از آن می توانید طول و عرض و ارتفاع وسایل خود را در عکس ثبت کنید.

اگر قصد خرید پرده، رومیزی، مجسمه، میز، تخت و ... را دارید حتما از برنامه 5 دلاری My Measures استفاده کنید. این برنامه علاوه بر ثبت طول و عرض و ارتفاع می تواند مساحت،حجم، زاویه و ... مکان های مورد نظرتان را نیز محاسبه کند.

iDic Pro

idic-pro-logo-1212اگر از دیکشنری های معمولی و رایگان خسته شده اید، می توانید از این دیکشنری پیشرفته استفاده کنید. iDic Pro علاوه بر ترجمه کلمات، مثال هایی از جملات و اصطلاحات مختلف را به شما نمایش می دهد.

این دیکشنری کلمات مختلف در حوزه IT و کامپیوتر، پزشکی، مهندسی صنعتی و کلمات موجود در چت یاهو را برای شما ترجمه می کند. اگر قصد حفظ کردن معنی کلمات را دارید می توانید آنها را در BookMark برنامه ذخیره کنید.

Contact Tools

contact-tools-logo-1212متاسفانه آیفون امکان بک آپ گرفتن از کانتکت ها، Import و Export کردن آنها، گروه بندی و سینک کردن شماره تماس ها با کانتک های اکانت گوگل را به شما نمی دهد. ولی برنامه Contact Tools همه این امکانات را یک جا برای شما فراهم می کند. با استفاده از برنامه 5 دلاری Contact Tools می توانید از همه شماره تماس های خود یکجا پرینت بگیرید.

AppBox Pro

app-box-pro-logo-1212بعضی از وسایل مانند خط کش، چراغ قوه، ساعت، تقویم، قطب نما و ... ضروری بوده و ممکن است گاه و بیگاه به آن نیاز داشته باشید. پس بهتر است همه را به عنوان یک App در گوشی خود نگه دارید تا هر زمان که به آن نیاز داشتید، بی وقف به آنها دست یابید.

App Box Pro مجموعه ای است 2 دلاری از ابزار های کاربردی که مطمئنا همواره به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

Aging Booth

aging-booth-logo-1212بعد نصب این برنامه ها اکنون نوبت به یک سرگرمی رسیده است. اگر دوست دارید ببینید در دوران پیری خود چه ظاهری خواهید داشت این برنامه را دانلود کنید. ابتدا این برنامه را باز کنید و با انتخاب گزینه Camera از خود عکس بگیرید. سپس مکان چشم ها و لب خود را مشخص کنید تا AgingBooth نمایی از دوران پیری شما را به تصویر بکشد.

منبع: Zoomit

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید