معرفی نرم افزار Dropbox Team - فضای مجانی 2GB

معرفی نرم افزار Dropbox Team - فضای مجانی 2GB

نرم افزارهای آنلاین مختلفی برای تهیه Backup یا پشتیبان از اطلاعات وجود دارد اما چرا از نرم افزاری که درشبکه قابل استفاده باشد، به سیستم عامل های Android / iPhone  از راه دور  دسترسی داشته باشد و اطلاعات را بین سیستم عامل های مختلف هماهنگ کند، استفاده نکنیم؟

ابزارهای مختلفی وجود دارند که ممکن است باعث شوند فکر کنید Dropbox پول دور ریختن است اما بصورت مجانی و بدون پرداخت هیچ مبلغی، 2GB فضای ذخیره سازی آنلاین به شما اختصاص داده می شود همچنین به اعزاء معرفی هر مشتری جدید 250MB فضای اضافی نیز به شما اهداء می گردد. البته اگر کمی هزینه کنید یعنی حدود 10 دلار در ماه برای فضای 50GB و یا حدود 20 دلار در ماه، فضای 100GB نیز موجود است.

پس از نصب Dropbox یک فولدر به نام Dropbox Shared folder روی کامپیوتر شما اضافه می شود و اگر فایلی را در آن کپی کنید بصورت خودکار از طریق SSL به اکانت Dropbox شما متصل شده و اطلاعات مورد نظر شما را در فضای آنلاین اختصای شما ذخیره می کند. کاربر می توانید فلدر های دیگری را داخل Dropbox Shared Folder بسازد و دسترسی عمومی و یا خصوصی به آن فلدر ها دهد و یا دسترسی تلفن خود را به یک فلدر خاص اختصاص دهد.

نرم افزار Dropbox برروی سیستم عامل های Linux, Windows, Mac قابل اجراست.

اگر شما به این سرویس علاقه دارید از طریق www.dropbox.com اکانت خود را بسازید.

منبع: Computer Power User Magazine

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید