زوم‌اپ: با No Crop تصویر کامل خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید

شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
یکی از مشکلاتی که اغلب کاربران در زمان اشتراک گذاری تصاویر خود در اینستاگرام با آن روبرو می‌شوند، کراپ تصویر است، چراکه تصاویر در اینستاگرام باید از الگویی مربع تبعیت کنند. No Crop این مشکل را برای شما به‌راحتی حل می‌کند.
تبلیغات

 با وجود اینکه اینستاگرام در آخرین بروزرسانی‌های منتشر شده امکانات جدید‌تری را به اپلیکیشن خود اضافه کرده، اما همچنان کاربران در برخی از موارد دست به دامان اپلیکیشن‌های دیگری می‌شوند تا قبل از اشتراک‌گذاشتن تصویر در اینستاگرام، تغییرات مدنظر خود را در آن اعمال کنند. یکی از مواردی که می‌تواند حتی ماهیت تصویر اشتراک‌گذاشته شده را تغییر دهد، کراپ کردن تصویر در اینستاگرام برای تبعیت از الگوی مربع شکل است که در برخی موارد ساختار تصویر را دگرگون می‌کند. No Crop اپلیکیشنی است که با در اختیار گذاشتن ابزار‌های مختلف، علاوه بر امکان ویرایش تصاویر، لزوم کراپ شدن عکس را نیز از بین می‌برد. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان تصاویر را با اندازه‌ی اصلی منتشر کرد. همچنین می‌توان چندین تصویر را در کنار هم قرار داده و در قالب یک عکس منتشر کرد. No Crop چندین الگوی آماده برای قراردادن چندین تصویر و ساختن آلبوم در اختیار کاربر قرار می‌دهد که استفاده از آن بسیار ساده است.

NoCropInt

با نصب این اپلیکیشن منوی اصلی آن به نمایش گذاشته می‌شود که کاملا گویا است. برای ویرایش تصویر می‌توان روی Camera یا Gallery کلیک کرد. پس از ثبت یا انتخاب تصویر مورد نظر، محیط ویرایش نمایش داده می‌شود. می‌توانید رزولوشن تصویر در حال ویرایش را با تبعیت از الگوی تصاویر اینستاگرام تغییر دهید. در صورتی که نیاز به پس‌زمینه باشد، علاوه بر موارد نمایش داده شده، می‌توان از الگوهای رایگان موجود در فروشگاه اپلیکیشن نیز استفاده کرد. امکان اعمال فیلترها در کنار نوشتن متن نیز در این اپلیکیشن فراهم شده است. در صورتی که بخواهید گلچینی از تصاویر خود را در قالب یک تصویر ایجاد کنید، باید روی Collage کلیک کنید. پس از انتخاب الگوی مورد نظر، نوبت به انتخاب تصاویر می‌رسد که پس از آن تنها کافی است تصویر را به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن No Crop بصورت رایگان برای اندروید ارائه شده است که می‌توانید از لینک‌ها زیر دریافت کنید.

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات