بروزرسانی اپلیکیشن اندروید هنگ‌اوتس با استیکر و فیلترهای ویدئویی

بروزرسانی اپلیکیشن اندروید هنگ‌اوتس با استیکر و فیلترهای ویدئویی

هنگ‌اوتس یکی از سرویس‌های گوگل است که محبوبیت زیادی نزد کاربران دارد. این کمپانی امروز اپلیکیشن اندروید هنگ‌اوتس را بروزرسانی کرد تا ویژگی‌هایی همچون استفاده از فیلترها در مکالمات ویدئویی و استیکر‌های جدید به این اپلیکیشن اضافه شود.

براساس اطلاعات منتشر شده، گوگل اپلیکیشن اندروید هنگ‌اوتس را امروز بروزرسانی می‌کند. بردلی هوروویتز، قائم‌مقام محصولات در گوگل‌پلاس، این خبر را امروز اعلام کرد. بروزرسانی‌های انجام شده جذابیت این اپلیکیشن ارتباطی را افزایش خواهد داد. البته قابلیت‌های دیگری نیز اضافه خواهد شد، اما موارد ذکر شده پررنگ‌تر هستند.

گوگل ۱۶ صفحه استیکر جدید به هنگ‌اوتس اضافه خواهد کرد. همچنین باید به امکان استفاده از انواع فیلترها در زمان برقراری مکالمات ویدئویی و استفاده از دوربین نیز در نسخه‌ی جدید هنگ‌اوت اشاره کرد. این اپلیکیشن در کنار پیروی از یک ظاهر ساده‌تر، امکان اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی را بصورت جالبی برای کاربر میسر کرده است. برای مثال در صورتی که کاربر موقعیت مکانی شما را بپرسد، هنگ‌اوتس بصورت خودکار امکان اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی را با نمایش کلید نرم‌افزاری در اختیار کاربر قرار می‌‌دهد. با بروزرسانی جدید می‌توان لیست دوستان خود را که در حال حاضر آنلاین هستند، در مکان واحدی مشاهده کرد. ضمنا امکان کپی کردن لیست مخاطبان گوشی نیز میسر شده است.

چندی پیش با انتشار اپلیکیشن مسنجر توسط گوگل، بسیاری این حرکت را در راستای کنار گذاشتن هنگ‌اوتس عنوان کردند. اما مسنجر تنها یک اپلیکیشن مخصوص ارسال و دریافت پیام‌متنی (SMS) و پیام مدیا (MMS)  است و قابلیت‌های هنگ‌اوتس را ندارد. گوگل در پی آن است تا قدرت این دو اپلیکیشن را با تقسیم حوزه‌ی کاری هر روز افزایش دهد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده