زوم‌اَپ: Panorama 360، ابزاری حرفه‌ای برای عکاسی پانوراما

سه‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
در سال‌های اخیر استفاده از تصاویر پانوراما محبوبیت زیادی پیدا کرده است. زاویه‌ی دید بالا به‌همراه قابلیت انتقال اطلاعات بیشتر از محیط پیرامون، منجر به همه گیر شدن این تصاویر شده است.  Panorama 360 اپلیکیشنی است که در کنار ثبت تصاویر پانوراما، امکان مشاهده‌ی تصاویر پانورامای دیگران را نیز میسر می‌کند.
تبلیغات

 Panorama 360 اپلیکیشنی است که امکان ثبت تصاویر پانوراما را برای کاربران تسهیل کرده است. برای استفاده از این اپلیکیشن به منظور ثبت تصاویر پانوراما کافی است تا ابتدا گوشی را بصورت پرتره در دست گرفته و کالیبره کنید. سپس با کلیک روی استارت، پروسه‌ی ثبت تصویر پانوراما آغاز می‌شود. برای گرفتن هر قسمت از تصویر باید دایره‌ی توخالی را طوری روی نقطه‌ی تنظیم شده قرار دهید، تا نقطه‌ی خالی دایره، پر شود. پس از ثبت تصویر و اتصال قطعات تشکیل دهنده‌ی تصویر پانوراما به یکدیگر، می‌توان افکت‌های مختلفی را نیز روی تصویر اضافه کرد.

Panorama360Head

علاوه بر امکان ثبت تصاویر پانوراما، این اپلیکیشن امکان به اشتراک‌گذاری تصاویر ثبت شده را در کنار قابلیت مشاهده‌ی تصاویر ثبت شده توسط سایر کاربران امکان‌پذیر ساخته است. براساس اطلاعات منتشر شده، در حال حاضر چهار میلیون نفر برای ثبت تصاویر پانوراما از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند. همچون شبکه‌های اجتماعی می‌توان تصاویر دیگران را لایک کرده یا زیر تصویر کامنت گذاشت. همچنین قابلیت دنبال کردن دیگران نیز در این اپلیکیشن گنجانده شده است.

این اپلیکیشن بصورت رایگان برای دو پلتفرم اندروید و iOS عرضه شده است. در داخل اپلیکیشن شماری از قابلیت‌ها همچون اتصال به حساب کاربری دراپ‌باکس نیز وجود دارد که می‌توان با پرداخت هزینه‌ی اندکی آن‌ها را نیز فعال کرد.

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات