برنامه ایزی پز: آموزش آشپزی و پخت غذاهای دریایی و گیاهی - زوم اپ

چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
«ایزی پز» اپلیکیشنی برای آموزش آشپزی در اندروید است که صدها نوع غذای مختلف را از جمله غذاهای دریایی، گیاهی، گوشت قرمز و ماکیان به شما آموزش خواهد داد.
تبلیغات

تا همین چند سال پیش افرادی که قصد یادگیری آشپزی داشتند، چاره‌ای جز استفاده از کتاب‌های قطور و بعضا گران نداشتند؛ اما به لطف اپلیکیشن‌های موبایل، مبحث آشپزی نیز وارد مرحله‌ی دیجیتال شد و حالا می‌توانید به کمک اپلیکیشن‌هایی همچون ایزی‌پز، دستور پخت صدها غذا را همیشه و همه جا در جیب خود داشته باشید تا بتوانید در طول هفته برای خود غذاهای خوشمزه و جدیدی بپزید. این برنامه ابتدا مواد اولیه هر غذا را به‌صورت دقیق به شما نمایش می‌دهد و سپس با انتخاب گزینه‌ی شروع آشپزی، به‌صورت مرحله به مرحله پختن غذا را به شما یاد می‌دهد. مراحل آشپزی‌‌ به‌صورت پویا و ساده‌ای بیان شده‌اند به‌طوری که حتی اگر تجربه‌ی خاصی در آشپزی نداشته باشید، می‌توانید از ایزی‌پز استفاده کنید. اگر در آشپزی حرفه‌ای هستید نیز پیشنهاد می‌کنیم این برنامه را نصب و امتحان کنید تا ایده‌های جدیدی برای ناهار و شام خود به دست آورید و از برنامه غذایی روتین خود فاصله بگیرید. نکته‌ی جالبی که در رابطه با ایزی‌پز وجود دارد، تصاویر اختصاصی این تیم از غذاها است. به گفته‌ی سازنده، تمام عکس‌هایی که در این برنامه مشاهده می‌کنید همگی توسط سازندگان این برنامه تهیه شده‌اند. کیفیت و جذابیت این عکس‌ها بسیار بالا است؛ به‌طوری که هر کاربری را برای امتحان کردن غذاهای آموزش داده‌شده وسوسه می‌کند.

ایزی‌پز دارای دو بخش جداگانه است. بخش اول مربوط به منوی هفتگی است که شامل پیشنهاداتی برای هفته‌ی پیش روی شما است. این بخش به‌صورت منظم آپدیت می‌شود تا هم تنوع غذایی شما در طول استفاده از اپلیکیشن حفظ شود و هم به‌مرور آرشیو برنامه کامل‌تر شود. بخش دوم مربوط به تمام دستورهای پخت‌ موجود در برنامه است که در ۴ دسته‌بندی مختلف (غذاهای دریایی، گیاهی، گوشت قرمز و گوشت ماکیان) در دسترس شما قرار گرفته‌اند. کافی است به لیست هر نوع غذایی که هوس کرده‌اید مراجعه کنید تا با ده‌ها غذای متنوع و خوشمزه رو‌به‌رو شوید. با انتخاب هر غذا، وارد صفحه‌ی اختصاصی آن خواهید شد که در آن نام و عکس غذا در کنار گزینه‌هایی همچون اشتراک‌گذاری و اضافه به علاقه‌مندی‌ها قرار گرفته است. در این صفحه مواد اولیه لازم برای پخت آن غذا نیز به‌صورت دقیق نوشته شده است تا بتوانید با تهیه‌ی آن‌ها، آشپزی خود را شروع کنید. بعد از تهیه مواد اولیه روی گزینه‌ی شروع آشپزی لمس کنید تا مراحل دقیق و مرحله به مرحله‌ی پخت آن غذا در اختیار شما قرار بگیرد. اگرچه بهتر بود بخش آموزش نیز دارای تصاویری از مراحل پخت غذا بود؛ اما نبود عکس باعث مبهم شدن آموزش نمی‌شود و همچنان می‌توانید توسط این آموزش متنی، غذای مورد نظرتان را بپزید.

توجه: برای مشاهده‌ی دستور پخت باید در برنامه ثبت نام کنید که این امر به‌طور رایگان قابل انجام است. هنگام ثبت نام از شما شماره تلفن، ایمیل و رمز عبور خواسته می‌شود که البته هیچ‌کدام نیاز به تأیید (وریفای کردن) نخواهند داشت.

برای دانلود این برنامه از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود برنامه از کافه بازار

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات