زوم‌اَپ: Xender، پل ارتباطی با همه پلتفرم‌ها

جمعه ۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
پیش‌تر در بخش زوم‌اَپاپلیکیشن Zapya را برای ارسال انواع فایل‌ها به گجت‌های مختلف معرفی کردیم. اپلیکیشن Xender نیز کاربرد نسبتا مشابهی را ارائه می‌کند.
تبلیغات

راه‌های مختلفی برای ارسال فایل‌ بین انواع گجت‌ها وجود دارد. از جمله‌ی روش‌های موجود می‌توان ارسال از طریق بلوتوث اشاره کرد که ساده‌ترین روش برای ارسال داده‌ها است. اما استفاده از بلوتوث برای ارسال فایل‌ها با حجم زیاد، بسیار وقت‌گیر و خسته‌کننده است. اپلیکیشن Xender قادر است تا با ایجاد ارتباط هات‌اسپات، امکان ارسال انواع فایل‌های موجود روی گوشی‌‌‌هوشمند یا تبلت را به آیفون یا پی‌سی میسر کند.

XenderInt

رابط کاربری Xender بسیار ساده و کاربردی است. در نوار بالایی اپلیکیشن، طبقه‌بندی فایل‌های قابل ارسال را می‌توان دید که شامل اپلیکیشن‌ها، تصاویر، مدیا و فایل‌ها است. در قسمت پایین نیز سه کلید با عنوان اتصال گوشی، اشتراک‌گذاری و بیشتر مشاهده می‌شود. با کلیک بیشتر، منوی اپلیکیشن نمایش داده می‌شود. در صورت کلیک روی اتصال، می‌توان به گروه ایجاد شده پیوسته یا گروه جدید را ایجاد کرد. با کلیک روی بیشتر، گزینه‌هایی همچون اتصال به آیفون و پی‌سی در دسترس قرار می‌گیرند. البته برای اتصال به پی‌سی، نیاز به نصب اپلیکیشن دیگری نیز هست که Xender PC نام دارد.

اپلیکیشن Xender قابلیت بسیار جالبی دارد که در زمان تعویض گوشی بسیار کاربردی است. با استفاده از Replicate Phone‌ می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن و تنها با چند کلیک ساده، تمام اپلیکیشن‌ها و فایل‌های مورد نیاز را از گوشی قدیمی به جدید انتقال داد.

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات