برنامه History Eraser: حذف تاریخچه فعالیت های کاربر - زوم اپ

برنامه History Eraser: حذف تاریخچه فعالیت های کاربر - زوم اپ

History Eraser Clean up اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که وظیفه‌ی پاک کردن تاریخچه‌ی فعالیت‌های شما در گوشی را بر عهده دارد.

هنگامی که مشغول وب‌گردی هستید، موارد جستجوشده و سایت‌هایی که مشاهده کرده‌اید در بخشی از برنامه با عنوان History ثبت می‌شود. هنگامی که با شماره‌ای تماس می‌گیرید، این شماره در بخش Log‌ قرار می‌گیرد. تمامی این موارد و همچنین دیگر فعالیت‌های مشابهی که در دیگر بخش‌های گوشی انجام می‌شود، همگی برای رفاه حال کاربران و دسترسی سریع‌تر به مواردی هستند که قبلا از آن‌ها استفاده کرده‌اید و در بسیاری از مواقع اهداف ما را با سرعت بالاتری به انجام می‌رسانند. اما برخی کاربران این ویژگی مثبت را به‌عنوان ابزاری برای کنجکاوی‌های بی‌جا توسط دیگران می‌بینند و ترجیح می‌دهند این موارد در گوشی ذخیره نشود تا وقتی گوشی را به دست فردی می‌دهند، فعالیت‌هایی که در گوشی انجام داده‌اند همچنان شخصی باقی بماند و به‌طور خواسته یا ناخواسته، فرد دیگری قادر به مشاهده‌ی آن‌ها نباشد. برای این کار می‌توانید بخش تاریخچه‌ی اپلیکیشن‌های مورد نظر مانند مرورگر، اپلیکیشن شماره‌گیر و ... را به‌نوبت و به‌صورت دستی حذف کنید که مسلما امری وقت‌گیر و کسل‌کننده خواهد بود.

History Eraser Clean up اپلیکیشنی بسیار کاربردی برای چنین مواقعی است که به کمک آن می‌توانید تمامی موارد گفته‌شده را به‌صورت یکجا و تنها با یک لمس انجام دهید. این برنامه به هنگام اجرا، موارد بسیاری را مانند بخش Log، تاریخچه‌ی وب‌گردی، تاریخچه‌ی جستجوهای انجام‌شده، کش برنامه‌ها و موارد بسیار دیگر را به شما نمایش خواهد داد که می‌توانید با تیک زدن آن‌ها و سپس انتخاب گزینه‌ی حذف، تمامی این موارد را به‌صورت یکجا از گوشی خود حذف کنید. برای دانلود برنامه اندروید History Cleaner می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

ویژگی‌ها

  • طراحی گویای رابط کاربری
  • اسکن و نمایش تمام تاریخچه‌های خصوصی
  • امکان پاک‌سازی کامل فعالیت‌های شخصی
دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده