برنامه Good Morning Alarm Clock: ساعت بیدارباش و صدای آرامبخش برای خواب - زوم اپ

برنامه Good Morning Alarm Clock: ساعت بیدارباش و صدای آرامبخش برای خواب - زوم اپ

Good Morning Alarm Clock اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید یک آلارم متفاوت برای بیدار شدن از خواب داشته باشید.

بدون شک یکی از سخت‌ترین کارها برای ما انسان‌ها که هیچ وقت هم عادی نمی‌شود، بیدار شدن از خواب شیرین است. از همین رو به‌آسانی نمی‌توان به اپلیکیشن‌های بیدارباش به چشم یک دوست نگاه کرد، اما Good Morning Alarm Clock سعی کرده است علاوه بر یک اپلیکیشن کارآمد برای تمام اقشار، دوست آن‌ها نیز باشد و با بررسی‌هایی که از خواب شما به انجام می‌رساند، اهمیت دادن خود به شما را نمایش دهد. این برنامه قادر است با پخش آلارم‌های ملایم و با میزان صدای مناسب، شما را به بهترین شکل ممکن و آرام آرام از خواب بیدار کند که همین موضوع باعث جلب توجه کاربران شده است؛ به‌طوری که تنها در پلی‌استور گوگل این اپلیکیشن نزدیک به ۱ میلیون بار دانلود شده است.

Good Morning Alarm Clock قادر است ریتم و مسیر خواب شما را آنالیز کند و شما را در بهترین زمان از خواب بیدار کند. نکته‌ی جالبی که در این برنامه وجود دارد، صداهای آرام‌بخش برای به خواب رفتن است؛ به‌طوری که می‌توانید از این برنامه هم برای به خواب رفتن هنگام شب و هم برای بیدار شدن در صبح استفاده کنید. محیط کاربری برنامه به‌صورت تیره و تاریک طراحی شده است تا کاربرانی که بعد از خاموش کردن چراغ‌ها برای تنظیم ساعت بیدارباش به سراغ گوشی می‌روند، به شکل آسوده‌تری به کار با برنامه بپردازند. باید اشاره کنیم که طراحی صورت گرفته بسیار شیک و زیبا است و حس کار با یک اپلیکیشن مدرن را به کاربر القا خواهد کرد. اگر اپلیکیشن پیش‌فرض آلارم گوشی بنا به هر دلیلی نیازهای شما را رفع نمی‌کند، می‌توانید با دانلود Good Morning Alarm Clock از لینک زیر جایگزینی هوشمند و قدرتمند برای اپ پیش‌فرض آلارم در اختیار داشته باشید. این برنامه برای اجرا به اندروید ۴.۱ یا بالاتر نیاز خواهد داشت.

ویژگی‌ها

  • طراحی زیبا و تاریک محیط کاربری
  • صداهای ملایم برای ساعات بیدارباش
  • صداهای آرام‌بخش برای زمان خواب
دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده