برنامه Colorfy Coloring Book: رنگ آمیزی نقاشی‌های آماده - زوم اپ

دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
Colorfy Coloring Book اپلیکیشنی در زمینه‌ی نقاشی و رنگ‌آمیزی است که می‌تواند با ارائه‌ی طرح‌های آماده و متنوع، ساعت‌ها کودکان شما را سرگرم کند.
تبلیغات

کشیدن نقاشی و به‌خصوص رنگ‌آمیزی یک نقاشی امری بسیار مفرح و لذت‌بخش برای کودکان و حتی برخی بزرگ‌سالان است. شاید هر شخصی مهارت یا حوصله‌ی کافی برای کشیدن یک نقاشی نداشته باشد؛ اما بدون شک همه رنگ‌آمیزی نقاشی‌ها را دوست دارند. Colorfy Coloring Book با توجه به این دو مورد یعنی نداشتن مهارت مورد نیاز (بیشتر در کودکان) یا نبود حوصله‌ی کافی (در بزرگ‌سالان) اپلیکیشنی را به وجود آورده است که می‌تواند انتخابی عالی برای این دو قشر باشد؛ چراکه در این اپلیکیشن ده‌ها طرح آماده و متنوع برای رنگ‌آمیزی وجود دارد که می‌توانید با انتخاب هرکدام و با استفاده از مدادهای رنگی، از کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترین جزئیات تصویر مورد نظر را رنگ‌آمیزی کنید. اگر به جان بخشیدن به یک طرح یا نقاشی ساده، با استفاده از رنگ‌ها علاقه دارید؛ این اپلیکیشن را از دست ندهید.

همان‌طور که در ابتدا گفته شد؛ تمرکز اصلی این اپلیکیشن بر کودکان است و با ارائه‌ی طرح‌های متنوع در زمینه‌های موضوعی مختلف، نقش به‌سزایی در تحریک خلاقیت کودکان خواهد داشت. نقاشی‌های آماده‌ی موجود در Colorfy Coloring Book همه نوع سطحی را در بر می‌گیرند؛ به‌طوری که از یک نقاشی بسیار ساده تا نقاشی‌هایی بسیار حرفه‌ای در آن وجود دارند و شما یا کودکانتان می‌توانید بر اساس سلیقه‌ی خود، یکی از آن‌ها را انتخاب و شروع به رنگ‌آمیزی آن کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

ویژگی‌ها

  • نقاشی‌های آماده و بسیار زیبا
  • امکان رنگ‌آمیزی آسان حتی برای کودکان

دانلود اپلیکیشن

پلی‌استور اپ‌استور

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید.

آموزش دانلود از پلی‌استور: در صورتی که بعد از انتخاب گزینه دانلود و انتقال به پلی‌استور با پیغام «This item is not available in your country» مواجه شدید، می‌توانید از ربات تلگرامی @apkdl_bot برای دریافت فایل Apk برنامه استفاده کنید. لینک پلی‌استور برنامه را کپی (با راست‌کلیک یا لمس طولانی روی گزینه‌ی بالا) و به این ربات ارسال کنید تا بعد از چند لحظه، فایل APK برای شما ارسال شود. (توضیحات بیشتر)

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات