برنامه MP3 Converter: تبدیل و ویرایش فایل های صوتی - زوم اپ

شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
MP3 Converter اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی‌های اندروید است که فایل‌های MP3 را به دیگر فرمت‌های صوتی تبدیل می‌کند و می‌تواند فایل صوتی یک ویدیو را استخراج کند.
تبلیغات

فرمت MP3 را می‌توان به‌جرئت پراستفاده‌ترین فرمت در بین فایل‌های صوتی دانست؛ به‌طوری که تمام فایل‌های موسیقی در چند سال اخیر با فرمت MP3 و با کیفیت ۱۲۸ یا ۳۲۰ منتشر شده‌اند. پادشاهی بی‌چون‌وچرای Mp3 در بازار فایل‌های صوتی باعث شده است بسیاری از کاربران عادی، حتی نام دیگر فرمت‌های رایج صوتی مانند Wav یا Flac را نشنیده باشند. در این میان بنا به دلایل مختلف مانند پشتیبانی نکردن برخی برنامه‌های تخصصی از فایل Mp3 یا حجم کمتر فرمت‌های دیگر همچون Acc، نیاز به تبدیل فرمت فایل‌های Mp3 احساس می‌شود. Mp3 Converter اپلیکیشنی برای تغییر فرمت Mp3 به دیگر فرمت‌های رایج صوتی است که توسط آن می‌توانید از طریق گوشی اندروید خود و بدون نیاز به رایانه‌ی شخصی، این تبدیل فرمت را انجام دهید.

Mp3 Converter قادر است فایل‌های Mp3 را به فرمت‌های دیگر صوتی تبدیل کند. فرمت‌های پشتیبانی‌شده در این برنامه عبارت‌اند از Acc, Wma, Ac3, Wav و Flac که می‌توانید فایل Mp3 خود را به هر کدام از این فرمت‌ها که مایل بودید، تبدیل کنید. قابلیت مفید دیگری که در Mp3 Converter وجود دارد، امکان برش دادن بخش دلخواه از فایل‌های موسیقی یا ویدیویی است. توسط این ابزار قادر خواهید بود بخشی دلخواه از یک فایل موسیقی را مشخص کنید و به‌صورت یک فایل جداگانه از آن خروجی بگیرید تا بتوانید از آن برای زنگ گوشی یا پیامک استفاده کنید. یا در موارد دیگر می‌توانید بخشی از یک ویدیو را که برایتان جالب است، Cut کنید و تنها همان بخش را در شبکه‌های اجتماعی یا پیام‌رسان منتشر کنید. سومین امکان Mp3 Converter به استخراج فایل صوتی از ویدیو مربوط می‌شود. به‌احتمال زیاد برای شما هم پیش آمده است که یک فایل ویدیویی را تنها به دلیل موسیقی زیبای آن در گوشی نگه داشته باشید. توسط برنامه اندروید Mp3 Converter می‌توانید فایل صوتی ویدیوها را به‌صورت Mp3 استخراج کنید و فایل ویدیویی را برای جلوگیری از اشغال حجم، از حافظه‌ی گوشی حذف کنید. برای دانلود این برنامه که به‌صورت رایگان منتشر شده است، می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

ویژگی‌ها

  • تبدیل فایل Mp3 به دیگر فرمت‌های صوتی
  • استخراج فایل صوتی از ویدیو
  • امکان برش دادن بخش‌های دلخواه از فایل صوتی یا ویدیویی

دانلود اپلیکیشن

پلی‌استور

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات