برنامه Scheduled SMS: زمانبندی پیامک برای ارسال در آینده - زوم اپ

پنج‌شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
Scheduled SMS اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید پیامک‌های خود را برای ارسال در آینده زمان‌بندی کنید.
تبلیغات

با وجود آنکه اپلیکیشن‌های پیام‌رسان آنلاین این روزها بیشتر از پیامک‌ها مورد توجه قرار گرفته‌اند، دلایل بسیاری وجود دارد که می‌تواند ارسال یک پیامک در زمانی خاص را به یک امر ضروری و مهم بدل کند. برای مثال احتمالا برای شما هم پیش آمده است که بنا به هر دلیلی، تبریک گفتن تولد دوستان و آشنایان خود را فراموش کرده باشید. در این مواقع شاید بهترین راه حلی که به ذهنتان می‌رسد، استفاده از اپلیکیشن‌های یادآور باشد که با مشخص کردن تاریخ تولد دوستان خود، یا موارد دیگری که ممکن است برایتان پیش بیاید، ارسال یک پیامک را به خود یادآوری می‌کنید. اما Scheduled SMS راه حل ساده‌تری برای شما در نظر گرفته است. این اپلیکیشن می‌تواند مستقیما پیامک‌های شما را همراه با تاریخ ارسال آن‌ها در خود ذخیره کند و به‌محض رسیدن به موعد مقرر، اقدام به ارسال خودکار آن کند.

برای مثال می‌توانید پیام تبریکی برای تولد یکی از دوستان خود و برای شش ماه دیگر تنظیم کنید. با رسیدن به تاریخ روز و ساعت تعیین‌شده در اپلیکیشن، پیام ذخیره‌شده‌ی شما به شماره‌ی مشخص ارسال خواهد شد و بدون آنکه حتی نیاز به یادآوری داشته باشید، پیام‌های شما برای شماره‌های مشخص‌شده ارسال خواهد شد. نکته‌ی جالب این اپلیکیشن، انتقال پیامک ارسال‌شده به اینباکس شما است که بعد از ارسال، می‌توانید آن را به‌عنوان یک پیام فرستاده‌شده مشاهده کنید. البته بدیهی است که برای این امر برنامه اندروید Scheduled SMS باید در گوشی شما نصب باشد و در صورتی که آن را حذف کنید، پیامک‌های زمان‌بندی شده‌ی شما نیز از بین خواهند رفت. امکان ارسال پیامک‌های چندقسمتی، اطلاع‌رسانی صوتی هنگام ارسال پیامک‌های تعیین‌شده و انتقال پیام‌های ارسال‌شده به اپلیکیشن پیامک گوشی، از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن به‌حساب می‌آیند. برای دانلود می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

ویژگی‌ها

  • طراحی زیبای محیط کاربری
  • امکان ارسال پیامک در آینده
  • امکان ثبت چندین پیامک برای ارسال در آینده

دانلود اپلیکیشن

پلی‌استور

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات