برنامه Tiny Battery Widget: ویجت نمایش میزان شارژ باتری با - زوم‌ اپ

برنامه Tiny Battery Widget: ویجت نمایش میزان شارژ باتری با - زوم‌ اپ

Tiny Battery Widget اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید میزان شارژ گوشی را به‌صورت یک ویجت در صفحه خانگی در اختیار داشته باشید.

با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی، امروزه به جایی رسیده‌ایم که در گوشی‌های موبایل به‌جز باتری، دیگر هیچ نقصی وجود ندارد. صفحه‌های بزرگ و باکیفیت، سخت‌افزار قوی، دوربین‌های فوق‌العاده باکیفیت و... همگی در سطح بسیار بالایی قرار گرفته‌اند؛ باتری‌ها اما، یکی از معدود محدودیت‌های موجود در گوشی‌های موبایل به‌حساب می‌آیند که برای عدم بروز مشکلاتی همچون خاموش شدن در مواقع ضروری، نیازمند کنترل و مدیریت مصرف خواهند بود. در این زمینه نیز اپلیکیشن‌های مختلفی ساخته و منتشر شده است؛ اما اولین مرحله و شاید مؤثرترین راه برای آنکه از باتری خود به شکلی بهینه استفاده کنیم، آگاهی از میزان شارژ دقیق گوشی است که به لطف Tiny Battery Widget و ویجت‌های آن، این امر به‌راحتی امکان‌پذیر خواهد شد.

درواقع این اپلیکیشن میزان شارژ باقی‌ مانده از گوشی را با ویجت‌ به شما نمایش خواهد داد که این موضوع، یعنی آگاهی از میزان شارژ دقیق و می‌تواند در نحوه‌ی مصرف شما از باتری بسیار تأثیرگذار باشد. برای مثال وقتی توسط ویجت Tiny Battery Widget متوجه می‌شوید که وضعیت درصد باقی‌ مانده از باتری شما چگونه است، طبیعتا از استفاده‌های سنگین از دستگاه خودداری خواهید کرد تا شارژ باقی‌ مانده، به موارد ضروری‌تری همچون تماس یا پیامک اختصاص داده شود. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

ویژگی‌ها

  • طراحی متنوع ویجت ها
  • امکان شخصی سازی ویجت
دانلود اپلیکیشن


منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید