زوم‌اَپ: با TeamViewer، به سادگی ریموت شوید!

سه‌شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۹
مطالعه 2 دقیقه
این روزها نمی‌توان کامپیوتری را بدون داشتن نرم‌افزار TeamViewer مشاهده کرد. روش ساده‌ی برقراری ارتباط که تنها نیازمند وارد کردن کد شناسایی و رمز عبور است، تیم ویور محبوب کاربران کرده است. با زوم‌اَپ امروز همراه باشید.
تبلیغات

چندی پیش در زوم‌اَپ به معرفی اپلیکیشن ریموت مایکروسافت پرداختیم. در سال‌های اخیر نرم‌افزار تیم ویور با در اختیار داشتن قابلیت‌های کاربردی و تجربه‌ی کاربری ساده، نظر بسیاری را جلب کرده است. اپلیکیشن موبایل این سرویس نیز امکانات خوبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اما نکته‌ی اصلی در مورد این اپلیکیشن، حفظ سادگی کار با تیم‌ویور نسخه‌ی موبایل است که امکان برقراری ارتباط ریموت را در وارد کردن کد شناسایی و رمز عبور خلاصه کرده است. با توجه به وجود صفحه‌ی نمایش لمسی، در ابتدا شاهد نمایش ژست‌های حرکتی به‌منظور کنترل کامپیوتر یا گجت ریموت شده هستیم. برای مثال در صورتی که دو انگشت خود را روی صفحه‌ی نمایش به سمت بالا یا پایین بکشیم، صفحه‌ اسکرول می‌شود.

TeamViewerInt

علاوه بر امکان برقراری ارتباط با کامپیوتر، می‌توان به تبادل فایل نیز پرداخت و فایل‌های مورد نظر خود را از گوشی به کامپیوتر یا بالعکس انتقال داد. اپلیکیشن تیم‌ویور برای هر سه پلتفرم ویندوزفون، اندروید و iOS عرضه شده است. استفاده از این اپلیکیشن‌ در تبلت‌ها به خاطر بهره‌گیری از صفحه‌ی نمایش بزرگ‌تر، تجربه‌ی بهتری را انتقال می‌دهد.

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات