اپلیکیشن آهنگ پیشواز ایرانسل برای اندروید و iOS منتشر شد

سه‌شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۵
مطالعه 1 دقیقه
اپلیکیشن «پیشواز ایرانسل» برای کاربران سیستم‌های عامل‌های اندورید و iOs منتشر شده است تا کاربران ایرانسل بتوانند به سادگی آهنگ پیشواز مورد نظر خود را انتخاب کنند.

این اپلیکیشن به منظور سهولت دسترسی مشترکین ایرانسل به بانک جامع آهنگ‌های پیشواز ایرانسل عرضه شده و شامل تمامی آهنگ‌های پیشواز این اپراتور با امکان جستجو از طریق نام آهنگ، نام صاحب اثر و کد آهنگ است.

از دیگر امکانات این نرم افزار می‌‌توان به بروز شدن اطلاعات با اتصال به اینترنت با زمان اندک اشاره کرد. امکان شنیدن آهنگ مورد نظر، اختصاص عکس به هر آوا، طبقه بندی آواهای انتظار در دسته بندی‌هایی نظیر توصیه شده‌ها، پرفروشترینها، جدیدترین‌ها و پرطرفدارترین‌ها از دیگر امکانات این نرم افزار کاربردی به شمار می‌رود.

کاربران با نصب این نرم افزار کاربردی می‌توانند آهنگ پیشواز مورد علاقه خود را انتخاب و تنها با یک کلیک از طریق خط ایرانسل، آن را بر روی خط خویش فعال کنند.

اطلاعات لازم در خصوص خدمات آهنگ پیشواز، آهنگ پیشواز شخصی ایرانسل، هدیه آوای انتظار به دیگر مشترکین، کپی آهنگ پیشواز، تنظیم آهنگ پیشواز برای شخص تماس گیرنده یا بازه زمانی خاص از طریق این اپلیکیشن هم قابل دسترسی است.

نرم افزار کاربردی آهنگ پیشواز ایرانسل، از طریق بازارهای اپلیکیشن از جمله گوگل پلی و آیتونز در دسترس کاربران گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌های عامل اندروید و iOs اپل قرار گرفته است.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود