برنامه یونیورسال Duplicate Cleaner: شناسایی و حذف فایل های تکراری در ویندوز ۱۰ - زوم اپ

برنامه یونیورسال Duplicate Cleaner: شناسایی و حذف فایل های تکراری در ویندوز ۱۰ - زوم اپ

Duplicate Cleaner اپلیکیشنی یونیورسال برای ویندوز ۱۰ است که قابلیت اجرا در گوشی و کامپیوتر دارد و با آن می‌توان فایل‌هایی را که بیش از یک بار در حافظه وجود دارند، حذف کرد.

با بیشتر شدن حجم قابل دسترس در حافظه‌های داخلی یا خارجی موبایل، وسوسه‌ی نگهداری از آهنگ‌ها، ویدیو‌ها یا حتی فایل نصبی برنامه‌ها و عدم پاک‌سازی آن‌ها باعث شده است در گوشی اکثر افراد، از برخی فایل‌ها بیشتر از یک نسخه وجود داشته باشد. برای مثال فایل نصبی اپلیکیشنی را در پوشه‌ای از SDcard خود دارید و در ماه‌های آینده نیز، برای عوض کردن رام گوشی از برنامه‌های نصب‌شده پشتیبان می‌گیرید. نتیجه‌ی آن، به وجود آمدن نسخه‌ای دیگر از آن اپلیکیشن است یا در حالتی دیگر ممکن است عکس یا آهنگی را به دلیل فراموشی یا پیدا نکردن آن مجددا دانلود کنید. این فایل‌ها شاید در ابتدا چندان از اهمیت خاصی برخوردار نباشند، اما رفته‌رفته، به‌صورت ناخودآگاه توسط ما به حافظه‌ اضافه می‌شوند و بعد از مدتی باعث پر شدن فضای خالی خواهند شد. Duplicate Cleaner اپلیکیشنی یونیورسال برای این مشکل است که با آنالیز دقیق خود از حافظه گوشی یا کامپیوتر تمامی فایل‌های شما را از جمله آهنگ، ویدیو، تصویر، فایل‌های کش یا سیستمی و... مورد بررسی قرار می‌دهد و فایل‌های یکسان را به شما نمایش خواهد داد تا قادر به حذف نسخه‌های اضافه باشید.

نکته‌ی بسیار جالبی که در Duplicate Cleaner وجود دارد، شناسایی هوشمند فایل‌های یکسان است؛ به‌طوری که اگر دو فایل یکسان با دو نام کاملا متفاوت داشته باشید، این اپلیکیشن متوجه یکسان بودن فایل‌ها خواهد شد و آن‌ها را در یک دسته به شما نمایش می‌دهد. در انتها لیستی در اختیار خواهید داشت که فایل‌های چندتایی را نشان می‌دهد. با انتخاب گزینه‌ی حذف خودکار، از هر فایل پیداشده یکی از نسخه‌ها نگهداری و مابقی حذف خواهد شد. می‌توانید این عمل را به‌صورت دستی نیز انجام دهید و مشخص کنید کدام نسخه از فایل‌های تکراری در گوشی باقی بماند. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

ویژگی‌ها

  • شناسایی هوشمند فایل‌های تکراری و حذف آن‌ها
  • امکان استفاده در موبایل و کامپیوتر
دانلود اپلیکیشن

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید