اپلیکیشن Hide Rooting: پنهان کردن روت بودن گوشی از اپلیکیشن های دیگر - زوم اپ

سه‌شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
Hide Rooting اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندرویدی است که به کمک آن می‌توانید روت بودن دستگاه خود را از چشم دیگر برنامه‌های نصب‌شده پنهان کنید.
تبلیغات

روت کردن گوشی‌های اندرویدی یکی از مفیدترین اموری است که کاربران این پلتفرم قادر به انجام آن هستند و به کمک آن می‌توانند کارایی و امکانات دستگاه خود را ده‌ها برابر افزایش دهند. نصب رام‌های کاستوم و فعال‌سازی برخی امکانات همچون شخصی‌سازی ریزترین بخش‌های گوشی، همگی از مواردی هستند که با روت کردن گوشی برای شما قابل انجام خواهند بود. اما روت کردن همیشه دارای ویژگی‌های مثبت نیست و گاهی باعث محدودیت‌هایی هرچند جزئی برای شما خواهد شد. برای مثال برخی از اپلیکیشن‌هایی که نیاز به پرداخت‌های درون برنامه‌ای دارند؛ برای جلوگیری از ریسک‌های احتمالی از سوی اپلیکیشن‌هایی که عملیات پرداخت را شبیه‌سازی می‌کنند، در گوشی‌های روت شده نصب نمی‌شوند یا در صورت نصب، هنگام اجرا پیغامی مبنی بر عدم ورود تا زمانی که گوشی روت باشد به کاربر نمایش می‌دهند.

hide rooting2 2c6b5

Hide Rooting اپلیکیشنی ساخته‌شده برای این قبیل مشکلات است که به کمک آن می‌توانید روت بودن گوشی اندرویدی خود را از چشم دیگر برنامه‌های نصب‌شده در گوشی مخفی کنید؛ به‌طوری که در عین آنکه از دسترسی روت برخوردار هستید، اپلیکیشن‌های مورد نظرتان روت بودن گوشی را متوجه نمی‌شوند و به‌راحتی می‌توانید برنامه‌هایی که در این زمینه دارای محدودیت هستند دور بزنید. Hide Rooting را می‌توان یک اپلیکیشن مفید دانست؛ چرا که هرگز نباید اکثریت را فدای اقلیت کرد و اینکه چند کاربر روت شده اقدام به دور زدن قوانین حاکم بر یک اپلیکیشن می‌کنند، دلیل موجهی برای این موضوع نیست که دسترسی تمام کاربران روت شده را به اپلیکیشن‌ها متوقف کرد. در صورتی که شما هم از گوشی روت شده برخوردارید و در نصب یا اجرا کردن اپلیکیشنی دارای مشکل هستید؛ می‌توانید از لینک‌ زیر به دانلود این برنامه بپردازید.

ویژگی ها

  • امکان مخفی کردن دسترسی روت و استفاده از اپلیکیشن‌ها
  • رایگان بودن کاربرد اصلی برنامه

دانلود اپلیکیشن

پلی‌استور

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات