اپلیکیشن Audio/Video Converter: تبدیل فرمت فایل های صوتی و ویدیویی - زوم‌ اپ

یک‌شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
Audio/Video Converter اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی‌های اندروید است که توسط آن می‌توانید فایل‌های صوتی و ویدیویی خود را تغییر فرمت دهید.
تبلیغات

به لطف گوشی‌های هوشمند؛ امروزه شاهد انجام بسیاری از امور در تلفن‌های همراه هستیم که پیش از این تنها در رایانه‌ها امکان‌پذیر بودند. برای مثال در گذشته‌ای نه‌چندان دور، ویرایش تصاویر یا ساخت عکس‌نوشته تنها توسط نرم‌افزارهای کامپیوتری مانند فتوشاپ امکان‌پذیر بود؛ اما اکنون شاهد آن هستیم که صدها اپلیکیشن ساده و کم‌حجم قادر به انجام همان امور در گوشی‌های هوشمند هستند. یکی از تخصصی‌ترین امکاناتی که شاید فکرش را هم نمی‌کردیم روزی موبایل‌ها قادر به انجام آن باشند، تبدیل فرمت ویدیوها یا فایل‌های صوتی است. برای مثال شما می‌توانید ویدیویی که فرمت Mkv دارد،به Mp4 یا فایل صوتی Wav را به Mp3 تبدیل کنید که امری بسیار شگفت‌انگیز و کاربردی محسوب می‌شود. Audio/Video Converter اپلیکیشنی بی‌نقص و پیشرو در این زمینه است که می‌تواند تبدیل فرمت ویدیو و صوت را با امکانات گسترده و حرفه‌ای در اختیار شما بگذارد.

امکاناتی که در این برنامه وجود دارد بدون هیچ اغراقی بی‌نظیر است. شما علاوه بر آنکه می‌توانید فرمت ویدیوها را تغییر دهید، قادر به مدیریت جزییات بسیاری نیز خواهید بود. برای مثال می‌توانید کنترل کاملی بر Bitrate, FPS یا Res ویدیوی خروجی داشته باشید تا هر طور‌ که مایل بودید ویدیوی خود را ویرایش کنید. توسط ابزار StartTime و EndTime می‌توانید عملیات مورد نظر خود را تنها روی بخشی از ویدیو اعمال کنید. این ویژگی می‌تواند برای بریدن بخشی از یک ویدیو و ارسال آن در شبکه‌های اجتماعی نیز استفاده شود که گاهی اوقات می‌تواند کاربران را از ارسال نسخه‌ی کامل ویدیو و مصرف غیرضروری ترافیک بی‌نیاز کند. اگر از آهنگ یک موزیک‌ویدیو خوشتان آمده است، می‌توانید به‌سادگی آن را به Mp3 تبدیل کنید. فرمت‌های ویدیویی پشتیبانی شده توسط این برنامه عبارتند از: asf, avi, divx, flv, m2v, m4v, mjpeg, mkv, mov, mpg, ogg, ogv, rm, rmvb, webm, wmv, dv4. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • امکان تبدیل فرمت‌های ویدیویی به یکدیگر
  • امکان تبدیل فایل‌های صوتی
  • امکان تبدیل ویدیو به فایل صوتی
  • امکان برش دادن ویدیوها
  • قابلیت اعمال تغییرات روی بازه‌ی زمانی دلخواه از ویدیو

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.

دانلود اپلیکیشن

پلی‌استور

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات