اپلیکیشن OverSkreen: مرور سایت در مرورگر شناور - زوم اپ

پنج‌شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
OverSkreen مرورگری شناور برای گوشی‌های اندروید است که با آن می‌توانید لینک‌های دریافتی در اپلیکیشن‌های مختلف را بدون خروج از آن‌ها اجرا کنید.
تبلیغات

این روزها بخش مولتی تسکینگ و سرعت عمل در اجرای درخواست‌ها به یکی از داغ‌ترین موضوعات دنیای تکنولوژی تبدیل شده است؛ به‌طوری که حتی ثانیه‌هایی که برای باز شدن یک مرورگر نیاز است به چشم توسعه‌دهندگان آمده‌اند و اپلیکیشن‌هایی برای رفع این تأخیرها و جابه‌جایی‌های نه‌چندان ضروری ساخته و منتشر کرده‌اند. راه حلی که برای چنین موضوعی توسط توسعه‌دهندگان به وجود آمد، مرورگر شناور است؛ به این صورت که با لمس یک لینک در هر برنامه‌ای مانند اینستاگرام یا تلگرام، به‌جای آنکه به‌کل از اپلیکیشن در حال اجرا خارج و به مرورگر گوشی منتقل شوید؛ می‌توانید با استفاده از مرورگرهای شناور، لینک‌های لمس شده را در یک پنجره‌ی پاپ‌آپ باز کنید و در حالی که اپلیکیشن اصلی در حال اجرا است، یک پنجره‌ی کوچک و شناور نیز روی آن در اختیار داشته باشید.

OverSkreen یکی از بهترین اپلیکیشن‌های شناوری است که برای مرور وب در اندروید ساخته شده است. با این مرورگر می‌توانید به تعداد نامحدودی مرورگر شناور دسترسی داشته باشید و به‌سادگی هر چه تمام‌تر بین آن‌ها جابه‌جا شوید. با لمس یک لینک و انتخاب OverSkreen برای باز کردن آن، یک پنجره‌ی کوچک روی اپلیکیشن فعلی در اختیار خواهید داشت که می‌توانید محتویات وب‌سایت را  به‌طور کامل و استاندارد در آن مشاهده کنید. نکته‌ی جالب این مرورگر قابلیت Minimize شدن آن است؛ به این صورت که با کشیدن این پنجره به گوشه‌های صفحه‌نمایش، پنجره‌ی پاپ‌آپ تبدیل به یک آیکون گرد و کوچک می‌شود تا علاوه بر آنکه کمترین حجم ممکن را از صفحه‌نمایش اشغال کند، همیشه در دسترس شما باشد تا در عرض یک ثانیه با لمس آن، مجددا پنجره‌ی پاپ‌آپ را در اختیار داشته باشید. پشتیبانی از نمایش فایل‌های فلش (اندروید ۳ یا بالاتر)، برخورداری از حالت مرور خصوصی، قابلیت همگام‌سازی با بوکمارک‌های کروم و‌... از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن رایگان به‌حساب می‌آیند. برای دانلود می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • مرور سایت‌ به صورت پنجره‌ی شناور
  • پشتیبانی از فایل‌های فلش (اندروید ۳ یا بالاتر)
  • امکان مرور امن صفحات وب

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.

دانلود اپلیکیشن

پلی‌استور

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات