اپلیکیشن Resolution Changer: تغییر رزولوشن صفحه نمایش (نیازمند روت) - زوم اپ

اپلیکیشن Resolution Changer: تغییر رزولوشن صفحه نمایش (نیازمند روت) - زوم اپ

Resolution Changer اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که می‌تواند رزولوشن صفحه‌نمایش را تغییر دهد و بهترین حالت را برای انجام بازی‌ها به وجود آورد.

خوشبختانه در سال‌های اخیر اندازه و رزولوشن صفحه‌نمایش‌های موبایل به استاندارد خوبی رسیده است و دیگر کمتر گوشی جدیدی را مشاهده می‌کنیم که دارای صفحه‌نمایش کوچک‌تر از ۴ اینچ باشد. اما نکته‌ای که وجود دارد، رابطه‌ی اندازه با رزولوشن صفحه‌های نمایش است؛ به‌طوری که گوشی‌های ساخته‌شده در یکی دو سال اخیر با وجود آنکه ممکن است همان سایز ۴ اینچ گوشی‌های چند سال پیش را داشته باشند، اما به لطف رزولوشن بالاتر دارای کیفیت بهتری هستند و از نمایش جزئیات بیشتری پشتیبانی می‌کنند. اگر تا به‌ حال تجربه‌ی کار با یکی از این گوشی‌های قدیمی را داشته باشید؛ حتما برایتان پیش آمده است که هنگام اجرای یک بازی، به دلیل پایین بودن رزولوشن گوشی نسبت به پیش‌نیاز بازی، تصویر آن را به‌صورت زوم شده مشاهده کنید. این موضوع در بسیاری مواقع انجام بازی مورد نظر را غیرممکن می‌کرد؛ اما یک تیم توسعه‌دهنده، با نشر اپلیکیشن جالب و کاربردی Resolution Changer توانسته است این مشکل را یک‌ بار و برای همیشه حل کند. 

این اپلیکیشن که نیاز به اندروید ۴ و دسترسی روت دارد، قادر است رزولوشن صفحه‌نمایش شما را تغییر دهد تا بتوانید به‌سادگی به انجام بازی‌های مورد نظر خود بپردازید. برای درک بهتر کارایی این اپلیکیشن، بهتر است نگاهی به تصویر بالا بیندازیدو ببینید چگونه در یک گوشی یکسان، فضای بازتری از بازی‌ها را در اختیار خواهید داشت. البته برعکس این شیوه نیز امکان‌پذیر خواهد بود و می‌توانید بازی‌هایی را که از گوشی‌های قدیمی‌تر برای اندروید پورت شده‌اند و به‌صورت FullScreen اجرا نمی‌شوند، با کاهش رزولوشن صفحه‌نمایش، به‌صورت تمام صفحه در اختیار داشته باشید. برای دانلود این اپلیکیشن جالب و کاربردی که به‌طور رایگان منتشر شده است، می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده