زوم‌اَپ: Google Fit، پاسخ گوگل به HealthKit اپل

زوم‌اَپ: Google Fit، پاسخ گوگل به HealthKit اپل

 پس از عرضه‌ی انواع ساعت‌ها و دست‌بند‌های هوشمند به بازار، بسیاری از کمپانی‌ها توجه ویژه‌ای به توسعه‌ی قابلیت‌های سنجش فاکتورهای سلامتی در قالب پلتفرم‌های مختلف انجان دادند. گوگل نیز در جریان کنفرانس توسعه‌دهندگان خود وعده‌ی عرضه‌ی اپلیکشن Google Fit را داد که به اعتقاد بسیاری پاسخی به اپلیکیشن HealthKit اپل است. گوگل نسخه‌ی نهایی این اپلیکیشن را منتشر کرده که در زوم‌اَپ امروز به معرفی آن خواهیم پرداخت.

امروز گوگل نسخه نهایی اپلیکیشن Google Fit را در پلی استور قرار داد. Google Fit در واقع پاسخ گوگل به HealthKit اپل است و با استفاده از آن می‌توان اهداف و اطلاعات مربوط به تمرین‌ها را در قالب یک اپلیکیشن و با استفاده از نمودارهای گویا مشاهده کرد. Google Fit تمامی فعالیت‌های ورزشی کاربر را که می‌تواند شامل پیاده‌روی، دویدن یا دوچرخه‌سواری باشد، تحت نظر گرفته و اطلاعات مربوطه را ذخیره می‌کند. اهداف را می‌توان براساس دوره‌های زمانی یا برای مثال تعداد گام‌های برداشته شده تعیین کرد. گوگل سیاست جالبی در پیش گرفته و اجازه‌ی ثبت اطلاعات سایر اپلیکیشن‌های تندرستی را در این پلتفرم امکان‌پذیر ساخته است. ضمنا این اپلیکیشن قادر است تا با تمامی گجت‌های پوشیدنی مبتنی بر Android Wear کار کند. می‌توان به اطلاعات ذخیره شده از طریق وب یا سایر ابزار‌ها همچون تبلت دسترسی پیدا کرد.

FITInt

اپلیکیشن Google Fit بصورت رایگان در گوگل‌پلی استور قرار گرفته و کاربران می‌توانند این اپلیکیشن ۱۳ مگابایتی را روی ابزار‌های اندرویدی خود که مجهز به نسخه‌ی ۴ و بالاتر باشند، مورد استفاده قرار دهند.

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده