اپلیکیشن Duplicate File Remover: شناسایی و حذف فایل های تکراری در ویندوزموبایل - زوم اپ

اپلیکیشن Duplicate File Remover: شناسایی و حذف فایل های تکراری در ویندوزموبایل - زوم اپ

Duplicate File Remover اپلیکیشنی برای گوشی‌های ویندوزموبایل است که با آن می‌توانید فایل‌هایی که بیش از یک بار در گوشی وجود دارند را حذف کنید.

با بیشتر شدن حجم قابل دسترس در حافظه‌های داخلی یا خارجی موبایل، وسوسه‌ی نگهداری از آهنگ‌ها، ویدیو‌ها یا حتی فایل نصبی برنامه‌ها و عدم پاکسازی آن‌ها باعث شده تا در گوشی اکثر افراد، از برخی فایل‌ها بیشتر از یک نسخه وجود داشته باشد. برای مثال فایل نصبی اپلیکیشن اینستاگرام را در پوشه‌ای از SDcard خود دارید و در ماه‌های آینده نیز، برای عوض کردن رام گوشی از برنامه‌های نصب شده پشتیبان می‌گیرید که نتیجه‌ی آن، به وجود آمدن نسخه‌ای دیگر از اینستاگرام است. یا در حالتی دیگر ممکن است عکس یا آهنگی را به دلیل فراموشی یا عدم پیدا کردن آن در گوشی موبایل مجددا دانلود کنید و نسخه‌ای دیگر از یک فایل را در گوشی خود به وجود بیاورید. این فایل‌ها شاید در ابتدا چندان از اهمیت خاصی برخوردار نباشند اما رفته رفته، این فایل‌ها به صورت ناخودآگاه توسط ما به حافظه‌ی گوشی اضافه می‌شوند و بعد از مدتی باعث پر شدن حافظه‌ی خالی در موبایل خواهند شد. Duplicate File Remover اپلیکیشنی برای این مشکل است که با آنالیز دقیق خود از مموری گوشی و SDcard تمامی فایل‌های شما را از آهنگ، ویدیو، تصویر، فایل‌های کش یا سیستمی و... مورد بررسی قرار داده و فایل‌های یکسان را به شما نمایش خواهد داد تا قادر به حذف نسخه‌های اضافه باشید.

نکته‌ی بسیار جالبی که در Duplicate File Remover وجود دارد، شناسایی هوشمند فایل‌های یکسان است به طوری که اگر دو فایل یکسان را با دو نام کاملا متفاوت در گوشی داشته باشید، این اپلیکیشن متوجه یکسان بودن این فایل‌ها خواهد شد و آن‌ها را در یک دسته به شما نمایش می‌دهد. در انتها لیستی را در اختیار خواهید داشت که فایل‌های چندتایی در گوشی همراه را نشان می‌دهد که می‌تواند دو فایل یا بیشتر باشد. با انتخاب گزینه‌ی حذف خودکار، از هر فایل پیدا شده یکی از نسخه‌ها نگهداری، و مابقی حذف خواهند شد. می‌توانید این عمل را به صورت دستی نیز انجام دهید و مشخص کنید که کدام نسخه از فایل‌های تکراری در گوشی باقی بماند. این اپلیکیشن علاوه بر حافظه‌ی داخلی و مموری کارت، از OTG نیز پشتیبانی خواهد کرد و در نتایج به دست آمده نیز می‌توانید با انتخاب فایل‌های قابل نمایش، به لیستی مستقل از عکس‌ها، آهنگ‌ها و... دسترسی داشته باشید. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

ویژگی ها

  • طراحی زیبای محیط کاربری
  • امکان نصب و اجرا در ویندوز 10 (یونیورسال)
  • شناسایی و حذف فایل های تکراری
دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید