اپلیکیشن Blue Light Filter: فیلتر کردن نور آبی نمایشگر در اندروید - زوم اپ

اپلیکیشن Blue Light Filter: فیلتر کردن نور آبی نمایشگر در اندروید - زوم اپ

Blue Light Filter اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که توسط آن قادر خواهید بود تا bluelight موجود در نمایشگر موبایل را تا حد امکان فیلتر کنید.

این روزها کمتر شخصی پیدا می‌شود که دارای یک گوشی هوشمند نباشد و قشر عظیمی از جامعه‌ی جهانی ساعت‌های بسیاری در روز مشغول کار با گوشی‌های خود هستند. بخش قابل توجهی از این ساعات نیز به لحظات قبل از خواب مربوط می‌شود؛ به طوری که معمولا به بهانه‌ی چک کردن نهایی و البته کوتاه مدت اپلیکیشن‌های مورد استفاده، بعضا ساعت‌ها مشغول کار با گوشی در محل خواب خود هستیم. اتفاقی که علاوه بر آنکه خواب طبیعی بدن را عقب می‌اندازد، به دلیل وجود نوری در صفحه‌ی نمایش که به bluelight معروف است، حتی بعد از کنار گذاشتن گوشی نیز از خواب منظم و سریع شما جلوگیری می‌کند. از همین رو اپلیکیشن‌های متنوعی تولید و منتشر شده‌اند که توسط آن‌ها می‌توانید با فیلتر کردن صفحه‌نمایشگر موبایل، تا حد امکان این نور را از بین برده و با خیال آسوده‌تری به مرور صفحات گوشی بپردازید. این برنامه با قرار دادن فیلترهای مختلف روی صفحه‌ی موبایل ممکن است تاحدودی از زیبایی و کیفیت صفحه‌نمایشگر کم کند اما با این حال می‌توانید با فعالسازی آن به خصوص در هنگام خواب، خوابی آرام و منظم‌تر را برای خود رقم بزنید. 

Blue Light Filter یکی از این اپلیکیشن‌ها است که با تبدیل کردن سفید مایل به آبی، به سفید مایل به قرمز یا قهوه‌ای این نور مزاحم را تا حد امکان به صفر نزدیک می‌کند به طوری که پیشنهاد شده است که اگر قصد کار با گوشی خود هنگام خواب را دارید، حتما آن را فعال کنید تا مانع بر هم ریختگی برنامه‌ی خواب شما شود. این روزها کار با گوشی‌های موبایل به قدری با زندگی‌های ما عجین شده است که احتمالا متوجه تفاوت‌هایی که بودن یا نبودن آن در عملکرد بدن به وجود می‌آورد نمی‌شویم. کافی است برای چند شب، حداقل یک ساعت قبل از رفتن به رختخواب خود گوشی موبایلتان را کنار بگذارید تا متوجه خواب آرام و سریعی که به دست می‌آورید بشوید. اگر هم این موضوع برایتان سخت است، استفاده از Blue Light Filter را به شما پیشنهاد می‌کنیم که تاثیر این نور را تا حد چشمگیری کاهش دهد. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

ویژگی ها

  • طراحی گویای رابط کاربری
  • فیلتر کردن نور صفحه نمایشگر
دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید