برنامه Steam Music از حالت آزمایشی در پلتفرم آنلاین استیم خارج شد

برنامه Steam Music از حالت آزمایشی در پلتفرم آنلاین استیم خارج شد

بعد از چندین ماه گذراندن مراحل آزمایشی٬ سرانجام شرکت والو در بروزرسانی بزرگی که بر روی شبکه‌ی استیم داشت٬ اپلیکیشن Steam Music را از مرحله‌ی بتا خارج کرد و به عنوان یک برنامه‌ی کامل آن را در استیم عرضه کرد.

 والو طی بیانیه‌ای اعلام کرد با این‌که برنامه Steam Music از مرحله‌ی بتا خارج و به یک اپلیکیشن کامل تبدیل شده٬‌ اما هنوز این شرکت آماده دریافت فیدبک‌های کاربرین و همین‌طور کسانی که در دوران آزمایشی این برنامه را تست می‌کردند٬ خواهد بود.

مقاله مرتبط:

  • پلتفرم آنلاین استیم از مرز ۱۰۰ میلیون کاربر عبور کرد

به مناسبت این رویداد٬ والو تخفیفات زیادی را بر روی موسیقی بیشتر بازی‌های معروف داده و تعدادی را نیز به رایگان در اختیار گذاشته است. در کنار این٬‌ بازی‌هایی که در Steam Music موسیقی‌شان رایگان قرار داده شده مانند پورتال٬ Half-Life 2 و چندی دیگر٬ خود از تخفیفی ۷۵ درصدی تا ۱ اکتبر برخوردار می‌شوند. 

این هفته برای شرکت والو و شبکه‌ی استیم اتفاقات خوب و بزرگی روی‌داد. از جمله این‌که والو یکی از بزرگ‌ترین بروزرسانی‌های شبکه‌ی استیم به نام Discovery Update را منتشر کرد که به کل ظاهر کاربری این شبکه را تغییر و ارتقاء داد و قابلیت‌های بسیار زیاد و مفیدی را به این شبکه‌ی ۱۰۰ میلیون کاربری اضافه کرد که می‌توان از مهم‌ترین آن‌ها به امکان ساخت صفحه‌ی اختصاصی اشاره کرد که کاربرد زیادی برای سایت‌های گیمینگ و افزایش فعالیت‌شان به سبب مستقر شدن در شبکه‌ی استیم ‌می‌دهد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده