ویندوز فون را در اندروید و آیفون تجربه کنید

ویندوز فون را در اندروید و آیفون تجربه کنید

مایکروسافت تمام تلاش خود را می کند تا سیستم عامل ویندوز فون 7.5 را در دل مردم جا بیاندازد. این شرکت در اقدام اخیر خود امکانی را فراهم کرده که کاربران اندروید و آیفون از طریق آن می توانند طعم ویندوز 7.5 را برروی تلفن خود بچشند. شبیه ساز Windows Phone که با فناوری HTML5 ساخته شده، امکان کارکردن با رابط کاربری Metro را برای کاربران پلتفرم های دیگر میسر می سازد.

شما هم می توانید امکانات مختلف ویندوز فون مانند ارسال پیغام، تقویم، کانتکت ها و غیره را از طریق شبیه ساز جدید مایکروسافت و در مرورگر وب تجربه کنید. به این ترتیب کاربران اندروید و آیفون می توانند سیستم عامل مایکروسافت را در تلفن خود تجربه کنند.

مایکروسافت ایده بسیار خوبی را برای نمایش سیستم عامل خود به کاربران سیستم عامل های دیگر خلق کرده است. با این روش کاربران سیستم عامل های دیگر به راحتی و بدون هزینه می توانند رابط کاربری ویندوز فون را در تلفن خود تجربه کنند.

دموی ارائه شده از ویندوز فون 7.5 بسیار خوب و کاملا شبیه به خود سیستم عامل ساخته شده است. برای مشاهده آن در مرورگر خود این آدرس https://www.bing.com/?ref=aka&shorturl=wpdemo را وارد کنید.

به نظر شما آیا مایکروسافت می تواند نظر کاربران Android و یا iOS را به Windows Phone 7.5 جلب کند؟ اگر شما تلفن اندرویدی و یا آیفون دارید و این پیشنمایش را در تلفن خود تجربه کرده اید نظر خود را در مورد آن با ما در میان بگذارید.

منبع: PC World

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده