اپلیکیشن Birthdays: یادآوری تولد دوستان و آشنایان - زوم اپ

اپلیکیشن Birthdays: یادآوری تولد دوستان و آشنایان - زوم اپ

Birthdays اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید تاریخ تولد دوستان و عزیزان خود را در آن ثبت کنید تا هرگز تبریک گفتن به دوستان خود را فراموش نکنید. با زوم اپ همراه باشید.

در زندگی هر کدام از ما افرادی وجود دارند که برایمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. یکی از راه‌های نشان دادن این اهمیت، به خاطر داشتن روز تولد آن‌ها و تبریک گفتن است که با توجه به مشغله‌های فکری و دغدغه‌های ذهنی که اکثر افراد به آن دچار هستند، گاهی به طور ناخواسته این تاریخ‌ها را فراموش می‌کنیم. اپلیکیشن‌های زیادی برای ثبت تاریخ تولد افراد و یادآوری آن‌ها ساخته و منتشر شده‌ اما در این بین Birthday یکی از کامل‌ترین اپلیکیشن‌ها در این زمینه است و با امکاناتی که در اختیارتان قرار می‌دهد، یکی از ایده‌آل‌ترین انتخاب‌ها را در این بخش به وجود آورده است. در اپلیکیشن Birthday می‌توانید تاریخ تولد افراد مد نظرتان را به صورت دستی، یا به صورت خودکار از اکانت فیسبوک آن‌ها وارد اپلیکیشن کنید و به محض نزدیک شدن به روز تولد، به صورت نوتیفیکیشن از این سالروز با خبر شوید. 

در تنظیمات برنامه می‌توانید مشخص کنید که عملیات یادآوری، دقیقا در تاریخ ثبت شده انجام پذیرد یا یک روز قبل، که با توجه به نیاز زمانی برای خرید هدیه، بهترین حالت تنظیم یاداوری برای یک روز قبل از تاریخ ثبت شده است که فرصت کافی برای انجام کارهای مورد نیاز را نیز داشته باشید. در صورتی که به دلایل مختلفی همچون مشغله ی کاری با مشکل فراموشی تولد افراد مهم زندگیتان مواجه هستید، می توانید با استفاده از این برنامه یک بار برای همیشه این مشکل را حل کنید. برای دانلود این برناکه بیش از یک میلیون بار در پلی استور دانلود شده است می توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید. این برنامه برای اجرا به نسخه 2.3 یا بالاتر اندروید نیاز خواهد داشت.

نکات مثبت

  • امکان ثبت تعداد دلخواه تاریخ تولد
  • امکان تنظیم یادآوری برای تولدهای ثبت شده

نکات منفی

  • محیط کاربری قدیمی
دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده