اپلیکیشن Periodic Table: جدول تناوبی عناصر

اپلیکیشن Periodic Table: جدول تناوبی عناصر

Periodic Table of Elements اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که جدول تناوبی عناصر را به صورت دقیق و با کیفیت بالا در اختیار شما قرار خواهد داد. با زوم اپ همراه باشید.

معمولا بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان در به خاطر سپاری عناصر جدول مندلیف و جایگاه و ترتیب قرارگیری آن‌ها با مشکل مواجه می‌شوند. اگر شما نیز از این دسته افراد هستید می‌توانید با نصب Periodic Table of Elements در گوشی خود، جدول تناوبی را همیشه و همه جا در دسترس خود داشته باشید تا در مواقع لزوم به آن رجوع کنید. به کمک Periodic Table of Elements جدول تناوبی عناصر را در اختیار خواهید داشت که به صورت کاملا گرافیکی و در محیطی چشم‌نواز، تمامی عناصر را در جدول به شما نمایش می‌دهد. نکته‌ی بسیار تحسین‌برانگیزی که در این برنامه وجود دارد تنظیم پروفایل برای هر عنصر است که در آن دقیق‌ترین اطلاعات درباره‌ی عنصر مذکور نوشته شده است و می‌تواند برای افزایش اطلاعات دانشجویان و دانش‌آموزان بسیار مفید باشد. 

نکته‌ی جالبی که در Periodic Table of Elements وجود دارد نمایش چندگانه‌ی جدول مندلیف است. به این صورت که با وجود ثابت بودن جدول و عناصر آن، چندین طراحی مختلف با رنگ‌بندی‌های مجزا در برنامه وجود دارد که هر کدام گویای یکی از خصوصیات عناصر هستند. برای مثال عناصر جدول بر اساس "نوع" نمایش داده شده‌اند که توسط رنگ‌ها می‌توانید از جامد، مایع یا گاز بودن عنصر مورد نظر مطلع شوید. در حالت دیگر نیز می‌توانید این جدول را بر اساس تراکم مشاهده کنید که در آن طراحی خانه‌ی هر عنصر با عناصر دیگر متفاوت خواهد بود. در واقع این شیوه‌ی نمایش یکی از نکات مثبت این برنامه است؛ به طوری که درک و فهم نکاتی که Periodic Table of Elements سعی به آموزش آن‌ها دارد را بسیار ساده‌تر از همیشه می‌کند. Periodic Table of Elements به طور رایگان برای اندروید منتشر شده است که شامل شدن تمام عناصر، عدد اتمی، عدد جرمی، جستجوی عناصر بر اساس نام آن‌ها و ... از ویژگی‌های بی‌نظیر آن هستند.

نکات مثبت

  • طراحی زیبا و چشم‌نواز
  • شامل شدن چندین نوع طراحی برای نمایش اطلاعات مختلف
  • وجود پروفایل اختصاصی برای هر عنصر

نکات منفی

  • نکته‌ی منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده