اپلیکیشن Eye Filter: فیلتر کردن نور آبی صفحه - زوم اپ

اپلیکیشن Eye Filter: فیلتر کردن نور آبی صفحه - زوم اپ

Eye Filter اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید نور آبی صفحه نمایش را فیلتر کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.

این روزها کمتر شخصی پیدا می‌شود که دارای یک گوشی هوشمند نباشد و قشر عظیمی از جامعه‌ی جهانی ساعت‌های بسیاری در روز مشغول کار با گوشی‌های خود هستند. بخش قابل توجهی از این ساعات نیز به لحظات قبل از خواب مربوط می‌شود؛ به طوری که معمولا به بهانه‌ی چک کردن نهایی و البته کوتاه مدت اپلیکیشن‌های مورد استفاده، بعضا ساعت‌ها مشغول کار با گوشی در محل خواب خود هستیم. اتفاقی که علاوه بر آنکه خواب طبیعی بدن را عقب می‌اندازد، به دلیل وجود نوری در صفحه‌ی نمایش که به bluelight معروف است، حتی بعد از کنار گذاشتن گوشی نیز از خواب منظم و سریع شما جلوگیری می‌کند. کافی است تا یک صفحه‌ی سفید را در موبایل خود به دقت مشاهده کنید تا متوجه رگه‌هایی از رنگ آبی در آن شوید. Eye Filter اپلیکیشنی برای از بین بردن این نور آبی تا حد امکان است.

این اپلیکیشن با تبدیل کردن سفید مایل به آبی، به سفید مایل به قرمز یا قهوه‌ای این نور مزاحم را تا حد امکان به صفر نزدیک می‌کند به طوری که پیشنهاد شده است که اگر قصد کار با گوشی خود هنگام خواب را دارید، حتما آن را فعال کنید تا مانع بر هم ریختگی برنامه‌ی خواب شما نشود. این روزها کار با گوشی‌های موبایل به قدری با زندگی‌های ما عجین شده است که احتمالا متوجه تفاوت‌هایی که بودن یا نبودن آن در عملکرد بدن به وجود می‌آورد نمی‌شویم. کافی است برای چند شب، حداقل یک ساعت قبل از رفتن به رختخواب خود گوشی موبایلتان را کنار بگذارید تا متوجه خواب آرام و سریعی که به دست می‌آورید بشوید. اگر هم این موضوع برایتان سخت است، استفاده از Eye Filter را به شما پیشنهاد می‌کنیم که تاثیر این نور را تا حد چشمگیری کاهش می‌دهد. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی ساده و گویای محیط کاربری
  • امکان از بین بردن نور آبی صفحه نمایش

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید