اپلیکیشن Pill Reminder: یادآوری مصرف قرص و دارو - زوم اپ

اپلیکیشن Pill Reminder: یادآوری مصرف قرص و دارو - زوم اپ

Pill Reminder اپلیکیشن برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید مصرف قرص و دارو را به خود یادآوری کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.

همه‌ی ما بارها و بارها به بیماری‌های مختلف مبتلا شده‌ایم و قرص‌های بسیاری را در طول سال‌های زندگی مصرف کرده‌ایم که همگی آن‌ها وجهی مشترک را دارا بودند با نام ساعت مصرف. تقریبا تمام قرص‌های موجود، از قرص‌های ساده‌ی سرماخوردگی تا قرص‌های بیماری‌های جدی‌تر نیازمند مصرف در یک زمان خاص هستند. ساعتی که زمان خوردن قرص‌ها، یا فاصله‌ی زمانی بین دو قرص را مشخص می‌کند فوق العاده با اهمیت است به طوری که با رعایت نکردن آن، تاثیری که باید را روی فرد بیمار نخواهد داشت. البته همیشه همه چیز به همین آسانی و بی خطری نخواهد بود و بیماری‌هایی وجود دارند که اگر قرص‌های مربوطه را به طور منظم و مرتب مصرف نکنید، ممکن است خطرات جانی بسیاری در پی داشته باشد. از همین رو وجود اپلیکیشن‌هایی که مسئول یادآوری مصرف دارو‌ها باشند به شدت لازم و ضروری است که Pill Reminder نیز یکی از شناخته شده‌ترین و البته محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها در این زمینه به حساب می‌آید.

Pill Reminder از ظاهر چندان زیبایی برخوردار نیست اما می‌توانید تعداد نامحدودی آیتم یادآوری برای مصرف دارو در آن مشخص کنید. نکته‌ی بسیار جالبی که در این اپلیکیشن وجود دارد امکان اعلام صوتی مصرف دارو است به این صورت که راس ساعت ثبت شده می تواند به جای آنکه با صدای زنگ زمان مصرف دارو را به شما یادآوری کنید، آن را به صورت صوتی برای شما بخواند. در بخش دیگری که با عنوان برنامه‌ی امروز در دسترس قرار گرفته است می‌توانید نوبت‌های پزشکی خود را به طور کامل مدیریت کنید و با ثبت زمان و روز مراجعه به پزشک، نوبت‌های دکتر خود را نیز به طور مداوم به یاد داشته باشید. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • یادآوری زمان مصرف قرص و دارو
  • امکان یادآوری صوتی

نکات منفی

  • طراحی نه چندان زیبای محیط کاربری
دانلود اپلیکیشن

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده