مدیریت فایل ها در اپلیکیشن "فایلمن" - زوم‌اپ

مدیریت فایل ها در اپلیکیشن "فایلمن" - زوم‌اپ

"فایلمن" اپلیکیشنی ایرانی برای گوشی‌های اندروید است که محیطی فارسی را برای مدیریت فایل‌ها در اختیارتان قرار خواهد داد. با زوم اپ همراه باشید.

مدیریت فایل‌ها یکی از مهمترین اموری است که در گوشی‌های موبایل وجود دارد و بدون شک مورد نیاز تمام کاربران اعم از حرفه‌ای یا تازه کار خواهد بود. نقش فایل منیجر در گوشی‌های موبایل بسیار کلیدی و به نوعی ضروری است و نبود آن مانند عدم دسترسی به MyComputer در رایانه است که نبود آن موارد بسیاری را نشدنی خواهد کرد.

در دنیای اندروید هر برند مانند سونی از فایل منیجرهای اختصاصی خود برخوردار است که اکثرا از امکانات مشابهی برخوردارند. در این میان توسعه‌دهندگان اندروید نیز دست به کار شده‌اند و اپلیکیشن‌های متنوعی را برای جایگزینی این برنامه‌های پیش‌فرض تولید کرده‌اند که در بسیاری از مواقع موفق به خلق اپ‌هایی چندین برابر بهتر از اپ پیش‌فرض اندروید شده‌اند.

"فایلمن" یکی از گزینه‌های خوب و بسیار مناسب برای جایگزینی فایل منیجر داخلی گوشی است که به لطف ایرانی بودن آن، از زبان شیرین فارسی در سراسر محیط آن برخوردار خواهید بود و می‌توانید فایل‌های خود را در محیطی فارسی و در نتیجه کاملا گویا مدیریت کنید.

"فایلمن" از پوسته‌ای فلت برخوردار است که یکی از سبک‌های مورد علاقه‌ی کاربران در اپلیکیشن‌های موبایل است. "فایلمن" سعی کرده است تا به جای شلوغ کاری و ارائه‌ی امکانات پیچیده‌ای که بیشتر از آنکه کاربردی باشند کاربر را گیج می‌کنند تنها مواردی را در اختیار کاربر قرار دهد که به آن نیاز دارد. تمامی امکانات مورد نیاز از جمله Copy,Cut,Move و‌... در برنامه تعبیه شده است که این مورد در کنار حجم بسیار کم برنامه باعث شده است تا "فایلمن" گزینه‌ی مناسبی برای انتخاب و دانلود باشد.

استفاده از امکانات و بخش‌های مختلف "فایلمن" نیز رایگان است و برای استفاده از آن نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ای نخواهید داشت. خوشبختانه این برنامه از فایل‌های فشرده شده نیز پشتیبانی می‌کند و در نتیجه می‌توانید به ساخت یا استخراج اینگونه فایل‌ها بپردازید. نکته‌ی جالبی نیز که در "فایلمن" مشاهده کردیم نمایش مسیر پوشه‌ها در نوار بالایی برنامه است که از پوشه‌ی فعلی که در آن حضور دارید تا پوشه‌های سرشاخه را به شما نمایش می‌دهد تا بتوانید مدیریت بهتری بر پوشه‌ای که در حال حاضر در آن قرار دارید داشته باشید. پوسته‌ی برنامه نیز به دو صورت روشن و تیره طراحی شده است تا بتوانید مطابق با سلیقه‌ی خود از میان آن‌ها انتخاب کنید.

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده